Klacht vanwege o.a. maximumsnelheid past niet bij omgeving op de Ids Wiersmastrjitte te Brantgum

Maandag 29 augustus 2022 om 10:06

Ids Wiersmastrjitte, 9153BS Brantgum

Ontvang updates voor Brantgum

Op maandag 29 augustus 2022 om 10:05 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Ids Wiersmastrjitte te Brantgum. De melding zou zijn gedaan in verband met maximumsnelheid past niet bij omgeving, onoverzichtelijke situatie, slechte snelheidsremmende maatregel, onjuiste voorrangsregeling, moeilijke oversteekplaats, ontbrekende wegmarkering, slecht zichtbare wegmarkering, slecht zichtbare bebording, schade aan wegdek en ontbrekende bebording.

Volgens de melder zouden o.a. auto's, bussen, motoren, vrachtauto's en bestelauto's op de Ids Wiersmastrjitte zorgen voor een onveilige situatie voor voetgangers, fietsers, scootmobielen, brommobielen, electrische fietsen, bromfietsen/scooters en snoorfietsers/scooters.

De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.

Het volgende is er aan de hand. Ik ben namens onze straat al bijna 2 jaar bezig met de gemeente, politie en provincie, om de snelheid aan te pakken. Ze mogen hier 50 km pu en gaan er doorheen met ruim 100 km pu. Ik wordt een beetje aan het lijntje gehouden en van het kastje naar de muur gestuurd. Af en toe een snelheidsmeter vd politie. Die hebben de hoge snelheden al geconstateerd. Er is een metingskastje geplaatst door de provincie en na een week uitgelezen. Weet ik geen uitslag van. Ik heb namens ons alle een flitspaal aangevraagd maar ook dit is schijnbaar een groot probleem. Er spelen hier kleine kinderen. Katten worden hier doodgereden. Vorige week weer 3. De fietspaden zijn niet duidelijk aangegeven waardoor vakantiegangers op de weg gaan rijden. Levensgevaarlijke situatie met auto's die zo hard rijden. Ook heb namens ons alle een nieuwe wegindeling aangevraagd. Eventueel met plantenbakken oid. Maar ook hier hoor ik niets meer van. De situatie is nu eigenlijk, na bijna 2 jaar, nog steeds hetzelfde en heb ik het gevoel dat ik aan een dood paard loop te trekken. Misschien kunnen jullie iets voor onze straat betekenen.

Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Brantgum

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Maandag 22-9-2025
Ringwei 20, 9153BL Brantgum

Binnenlands nieuws
Zaterdag 15-3-2025
Brantgum

Nieuw bedrijf
Maart 2025
Miedwei 1, 9153BV Brantgum

Nieuw bedrijf
Maart 2025
Lytse Buorren 5, 9153BN Brantgum

Nieuw bedrijf
Maart 2025
Ids Wiersmastrjitte 2, 9153BS Brantgum

Binnenlands nieuws
Vrijdag 10-1-2025
Brantgum

Binnenkijken bij
Woensdag 30-10-2024
Ids Wiersmastrjitte 15, 9153BS Brantgum

Binnenkijken bij
Zondag 20-10-2024
Stimhússtrjitte 6, 9153BH Brantgum

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Brantgum

Instellen

Meer nieuws in Brantgum

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement