Maandag 31 mei 2021 om 07:23
Noordhoevelaan, 3319CH Dordrecht
Ontvang updates voor Dubbeldam-Noord
Op maandag 31 mei 2021 om 07:23 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Noordhoevelaan te Dordrecht. De melding zou zijn gedaan in verband met te hard rijden en agressief en asociaal gedrag.
Volgens de melder zouden auto's en motoren op de Noordhoevelaan zorgen voor een onveilige situatie voor voetgangers, fietsers, scootmobielen, brommobielen en overige voertuigen.
De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.
Maximum snelheid is 50KM per uur, maar dit wordt zeer vaak overschreden. Hard optrekken, even lekker gas geven... Het fietspad is onderdeel van de weg en wordt daarmee nog wel eens gebruikt door de automobilisten. Zo ontstaan er zeer vaak gevaarlijke situaties voor fietsers, kinderen en huisdieren. Er is nml ook geen veilige oversteekplaats of iets wat ervoor zorgt dat men zich aan de snelheid houdt (zoals plantenbakken net als op de zandweg). Daarnaast is het geluid door de 'harde optrekkers' zo heftig dat je in de tuin geen gesprek kunt voeren als men langskomt.
Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Dubbeldam-Noord