Klacht vanwege o.a. te hard rijden op de Voorsterweg te Ede

Dinsdag 5 april 2022 om 18:33

Voorsterweg, 6717GS Ede

Ontvang updates voor Hoogbouw-Zuid

Op dinsdag 5 april 2022 om 18:33 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Voorsterweg te Ede. De melding zou zijn gedaan in verband met te hard rijden, agressief en asociaal gedrag en sluipverkeer.

Volgens de melder zouden auto's, motoren en bestelauto's op de Voorsterweg zorgen voor een onveilige situatie voor fietsers, voetgangers en overige voertuigen.

De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.

Ik schrijf deze motivatie namens meerdere bewoners van de Voorsterweg en Willem Marislaan in Ede. Ook schrijf ik waarschijnlijk voor enkele bewoners van de Arnold Koningstraat, maar zonder hun medeweten. Graag geef ik u toelichting. Wij willen graag dat onze kinderen veilig buiten kunnen spelen en dat ook overig wegverkeer, vooral fietsers die in de bocht W. Marislaan/ Voorsterweg oversteken naar de Arnold Koningstraat, veilig zijn. . Bovengenoemde wegen liggen in een 30 km zone.(Voorsterweg gaat over in W. Marislaan en vs.). Het is waarschijnlijk dat de meeste weggebruikers niet bekend zijn met het feit dat dit een 30 km zone betreft. Het gebeurt meermaals dat auto’s met (letterlijk) gierende banden door de straat en de vrijwel haakse bocht (hoek Voorsterweg/ W. Marislaan) gaan. Vaak nemen zij dan ook nog de binnenbocht. Blijkbaar nodigt deze bocht uit tot race gedrag waarbij er veelal gebruik wordt gemaakt van de binnenbocht. Het lijkt hier soms wel een circuit. De liguster haag die op deze hoek staat wordt bewust hoog gelaten. De reden hiervoor is dat als de haag lager is, er meer overzicht op de bocht is, waardoor men hoogstwaarschijnlijk nog harder zal gaan rijden. Verder remmen de verkeersdrempels die op de Voorsterweg en W. Marislaan liggen niet voldoende af. Ze zijn te laag en liggen te ver uit elkaar waardoor er tussen de drempels hoge snelheden gehaald kunnen worden. Wij willen graag de automobilisten die hier te hard rijden attenderen op het feit dat dit een 30 km zone betreft en wij niet blij zijn met hun onveilige gedrag. Hoe krijgen wij dit voor elkaar? Uw advies en/ of assistentie in dezen wordt zeer gewaardeerd.

Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Hoogbouw-Zuid

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
November 2025
Nieuwe Maanderbuurtweg 352, 6717BG Ede

Nieuw bedrijf
Oktober 2025
Nieuwe Maanderbuurtweg 330, 6717BB Ede

Nieuw bedrijf
Oktober 2025
Van der Hagenstraat 441, 6717DN Ede

Nieuw bedrijf
Oktober 2025
Van der Hagenstraat 223, 6717DG Ede

Binnenkijken bij
Donderdag 9-10-2025
Van der Hagenstraat 545, 6717DP Ede

Nieuw bedrijf
Oktober 2025
Van der Hagenstraat 671, 6717DW Ede

Nieuw bedrijf
Oktober 2025
Verlengde Parkweg 23J, 6717GK Ede

Nieuw bedrijf
Oktober 2025
Van der Hagenstraat 265, 6717DT Ede

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hoogbouw-Zuid

Instellen

Meer nieuws in Hoogbouw-Zuid

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement