Zaterdag 4 december 2021 om 10:03
Kanaal A Noordzijde, Emmer-Compascuum
Ontvang updates voor Emmer-Compascuum
Op zaterdag 4 december 2021 om 10:03 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Kanaal A Noordzijde te Emmer-Compascuum. De melding zou zijn gedaan in verband met te hard rijden, inhalen waar het niet kan en te weinig afstand houden.
Volgens de melder zouden o.a. auto's, bussen, vrachtauto's, bestelauto's en taxi's op de Kanaal A Noordzijde zorgen voor een onveilige situatie voor voetgangers en fietsers.
De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.
Het betreft hier een dertig gedeelte in een vijftig weg, vanwege de school die hier gesitueerd is. Het overgrote meerendeel van het verkeer dat hier passeert, inclusief taxi's, bussen en vrachtverkeer, negeert deze 30 zone volledig en gaan er met 50 of soms harder doorheen, ook wanneer er ouders/kinderen/fietsers langs de weg staan te wachten (het is een school, mensen!!).
Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Emmer-Compascuum