Zaterdag 15 oktober 2022 om 19:06
Anker, Klazienaveen
Ontvang updates voor Klazienaveen-Zuid
Op zaterdag 15 oktober 2022 om 17:15 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Anker te Klazienaveen. De melding zou zijn gedaan in verband met zichtbelemmerend groen, slecht zichtbare wegmarkering, obstakel op de weg en onoverzichtelijke situatie.
Volgens de melder zouden auto's, vrachtauto's, bestelauto's, taxi's en motoren op de Anker zorgen voor een onveilige situatie voor auto's, fietsers, vrachtauto's, bromfietsen/scooters, overige voertuigen, electrische fietsen, snoorfietsers/scooters, landbouwvoertuigen, taxi's, bestelauto's en motoren.
De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.
Op het Kruiwerk zijn meerdere gevaarlijke situaties, er wordt met enige regelmaat veel te hard gereden, met veel geparkeerde auto’s op de weg (al dan niet vlak voor bochten, straten van rechts - met name de kruising met de Kap is een probleem. Hier staan auto’s geparkeerd op zowel de hoek van de “De Kap” als het “Kruiwerk” hierdoor zie je auto’s niet van rechts komen, rij je op de verkeerde weghelft en zie je tegemoetkomend verkeer slecht (dat hier nog geen grote aanrijdingen met slachtoffers zijn is een godswonder))
Wil je de voortgang van deze klacht in de gaten houden, klik dan hier.
Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Klazienaveen-Zuid