Klacht vanwege o.a. te hard rijden op de James Baldwinstraat te Groningen

Maandag 28 maart 2022 om 18:15

James Baldwinstraat, Groningen

Ontvang updates voor De Held

Op maandag 28 maart 2022 om 18:15 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de James Baldwinstraat te Groningen. De melding zou zijn gedaan in verband met te hard rijden, telefoneren in het verkeer, agressief en asociaal gedrag, smartphone-gebruik in het verkeer en afgeleid door muziek luisteren.

Volgens de melder zouden o.a. motoren, bestelauto's, snoorfietsers/scooters, landbouwvoertuigen en electrische fietsen op de James Baldwinstraat zorgen voor een onveilige situatie voor voetgangers.

De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.

Betreft een doodlopende straat met veer dwarsliggende parkeervakken, uitritten van woningen en zijstraten. Veel spelende kinderen. Maximum snelheid van 50 km/u is niet wenselijk voor deze straat. Naast dat deze snelheid te snel is voor deze straat, wordt er zelfs harder gereden. Wenselijk is 30 km/u met snelheidsbeperkende maatregelen, zoals drempels.. . Daarnaast maken fietsers geen gebruik van het verplichte fietspad, rijden zij over de hoofdrijbaan.

Bekijk alle 112 meldingen en klachten in De Held

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Vrijdag 28-11-2025
Natalie Barneykade 32, 9746AV Groningen

Binnenkijken bij
Dinsdag 25-11-2025
Natalie Barneykade 7, 9746AT Groningen

Binnenkijken bij
Zondag 16-11-2025
Niek Engelschmanstraat 9, 9745DG Groningen

Binnenkijken bij
Vrijdag 14-11-2025
Anna Blamanstraat 60, 9746AB Groningen

Binnenkijken bij
Dinsdag 11-11-2025
Jacob van Hattumstraat 1, 9746AM Groningen

Nieuw bedrijf
Oktober 2025
Het Roege Bos 49, 9745DZ Groningen

Binnenkijken bij
Woensdag 29-10-2025
Siersteenlaan 395, 9745DX Groningen

Nieuw bedrijf
Oktober 2025
Anna Blamanstraat 24, 9746AA Groningen

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Held

Instellen

Meer nieuws in De Held

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement