Zaterdag 5 september 2020 om 17:28
Tweede Blokweg, 7777SR Schuinesloot
Ontvang updates voor Verspreide huizen Schuinesloot
Op zaterdag 5 september 2020 om 17:27 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Tweede Blokweg te Schuinesloot. De melding zou zijn gedaan in verband met geen voorrang aangeven, te hard rijden en sluipverkeer.
Volgens de melder zouden o.a. auto's, bussen, vrachtauto's, motoren en bestelauto's op de Tweede Blokweg zorgen voor een onveilige situatie voor fietsers, voetgangers, paardensporters en electrische fietsen.
De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.
Deze weg wordt héél veel gebruikt door school jeugd (basisschool/voorgezet onderwijs)en is tevens een sluip weg naar slagharen hardenberg enz. Het is een gevaarlijke weg voor fietsers . Omdat de weg smal is en er ook veel landbouw voertuigen rijden is de berm erg slecht en kun je met de fiets niet uitwijken naar de berm er zit op veel plekken meer dan 5 cm verschil tussen de berm en de weg . Dan wordt er ook nog erg hard gereden. Ook voor de mensen die aan die weg wonen is het goed uitkijken als ze bij hun woning weg rijden.Het is een kwestie van tijd dat er een ongeluk gebeurt met de fietsers .
Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Verspreide huizen Schuinesloot