Klacht vanwege o.a. negeren van oversteekplaats op de Kanadeeskestrjitte te Heerenveen

Donderdag 31 maart 2022 om 09:33

Kanadeeskestrjitte, Heerenveen

Ontvang updates voor Akkrum

Op donderdag 31 maart 2022 om 09:33 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Kanadeeskestrjitte te Heerenveen. De melding zou zijn gedaan in verband met negeren van oversteekplaats, te hard rijden, inhalen waar het niet kan, agressief en asociaal gedrag, telefoneren in het verkeer en smartphone-gebruik in het verkeer.

Volgens de melder zouden auto's, motoren, fietsers en bestelauto's op de Kanadeeskestrjitte zorgen voor een onveilige situatie.

De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.

Auto en motoren, zonder demper rijden veel te hard, halen zelfs in en geven de weg van rechts geen voorrang. Alleen aan het begin van het dorp, 1 km , staat een bord 30 km ,er wordt nooit gecondoleerd ,er wordt gewoon gebeld op de fiets ,zonder licht natuurlijk. Wanneer valt de eerste dode ? Doe er iets aan aub

Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Akkrum

Meer meldingen in deze omgeving


Binnenlands nieuws
Zondag 26-4-2026
Akkrum

Binnenlands nieuws
Zondag 26-4-2026
Akkrum

Binnenlands nieuws
Zaterdag 25-4-2026
Akkrum

112 melding
Zaterdag 25-4-2026 om 20:59
Boarnsterdyk, 8491AR Akkrum

112 melding
Zaterdag 25-4-2026 om 20:59
Boarnsterdyk, 8491AR Akkrum

Binnenlands nieuws
Zaterdag 25-4-2026
Akkrum

Binnenlands nieuws
Vrijdag 24-4-2026
Akkrum

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Akkrum

Instellen

Meer nieuws in Akkrum

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement