Dinsdag 10 augustus 2021 om 12:47
De Wezeboom, 7908PG Hoogeveen
Ontvang updates voor Trasselt
Op dinsdag 10 augustus 2021 om 12:47 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de De Wezeboom te Hoogeveen. De melding zou zijn gedaan in verband met te hard rijden.
Volgens de melder zouden auto's, motoren, vrachtauto's en bestelauto's op de De Wezeboom zorgen voor een onveilige situatie voor voetgangers, fietsers en overige voertuigen.
De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.
De Wezeboom is een rechte straat, waar mensen die aan De Wanne en/of De Vlegel wonen, ook doorheen moeten rijden om bij hun huis te komen. Er wordt alleen zo verschrikkelijk hard gereden door De Wezeboom, terwijl dit relatief een vrij kort stuk is. Ten eerste, komt men al de bocht om gescheurd en dan vol gas door de straat. Wij hebben geen stoep/trottoir, dus je kunt niet veilig uitwijken. Het is echt onverantwoord. Er spelen kleine kinderen, voor huisdieren is het niet veilig.. . Het plaatsen van 'punaises' in het eerste gedeelte van de weg naar de Wezeboom vanaf De Tilber, zou al enorm de snelheid eruit halen. Of een versmalling. Ik zie dat dit op meerdere plekken in Hoogeveen wel gebeurd, zoals de Anemoonstraat of De Garve.. . Graag zou ik vernemen hoe hier iets aan kon worden gedaan of in gang gezet kan worden. Voordat het hier wel een keer goed mis gaat.
Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Trasselt