Donderdag 23 september 2021 om 15:45
Heiveldstraat, Kerkrade
Ontvang updates voor Kaalheide
Op donderdag 23 september 2021 om 15:44 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Heiveldstraat te Kerkrade. De melding zou zijn gedaan in verband met te hard rijden, inhalen waar het niet kan en sluipverkeer.
Volgens de melder zouden auto's en bussen op de Heiveldstraat zorgen voor een onveilige situatie voor voetgangers en fietsers.
De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.
De weg is op dit moment als proef afgesloten. Deze zal echter weer opgesteld gaan worden. Hierdoor zal tijdelijk de oude situatie terugkeren waarbij er te snel wordt gereden. Ook zal er een omleidingsroute via deze straat gaan lopen waardoor veel onbekend verkeer gebruik maakt van deze weg. Als attentie verhogende maatregelen zouden wij graag 2 spandoeken 30km/h ontvangen en de klikostickers. Deze kunnen opgestuurd worden naar gemeente Kerkrade t.n.v. Axl Schobben. Markt 33, 6461EC. De gemeente zal zorgen voor de plaatsing van de spandoeken en de verspreiding van de stickers. Mochten er vragen zijn horen wij dat graag.
Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Kaalheide
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Kaalheide
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG