Maandag 27 september 2021 om 11:46
Arumerstraat, Leeuwarden
Ontvang updates voor Vossepark
Op maandag 27 september 2021 om 11:45 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Arumerstraat te Leeuwarden. De melding zou zijn gedaan in verband met te hard rijden en smartphone-gebruik in het verkeer.
Volgens de melder zouden bestelauto's op de Arumerstraat zorgen voor een onveilige situatie voor fietsers en overige voertuigen.
De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.
Het betreft een smalle straat met aan weerszijden geparkeerde auto's. Grote bestelbusjes rijden hier met een noodgang af en aan door de straat. Ik en mijn zoontje zijn onlangs bijna aangereden door een bestelbus die ineens met flinke snelheid achteruit reed. Ik kwam er net aan fietsen, en moest als een gek naar achteren met de bakfiets (godzijdank lukte dat) en naar de zijkant om de aandacht op ons te trekken. We konden geen kant op. De chauffeuse had ons niet gezien! Ook rijden chauffeurs al kijkend op hun telefoon/GPS op flinke snelheid door de straat. Ik moet er niet aan denken wat er gebeurt als één van onze kinderen tussen de geparkeerde auto's door onoplettend de straat oplopen. Dit gaat nog een keer fout. Er wonen hier veel jonge kinderen in de straat. Eigenlijk is deze straat niet geschikt voor zulke grote bestelbusjes.
Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Vossepark
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Vossepark
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG