Donderdag 11 juni 2020 om 21:58
Sekmaatsteeg, Lochem
Ontvang updates voor Verspreide huizen Oolde
Op donderdag 11 juni 2020 om 21:58 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Sekmaatsteeg te Lochem. De melding zou zijn gedaan in verband met moeilijke oversteekplaats en slechte snelheidsremmende maatregel.
Volgens de melder zouden auto's en bussen op de Sekmaatsteeg zorgen voor een onveilige situatie voor voetgangers en fietsers.
De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.
Er word op deze weg veel te hard gereden 70 kilometer is geen uitzondering, veel fietsers op de weg, die nu vaak op de stoep gaan rijden om dat ze zich onveilig op de weg voelen, gemeente Lochem zegt dat de politie hier niet kan handhaven
Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Verspreide huizen Oolde
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Oolde
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG