Zaterdag 29 augustus 2020 om 09:35
Maagdendries, 6211RW Maastricht
Ontvang updates voor Statenkwartier
Op zaterdag 29 augustus 2020 om 09:35 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Maagdendries te Maastricht. De melding zou zijn gedaan in verband met te hard rijden, inhalen waar het niet kan, agressief en asociaal gedrag, fout parkeren en telefoneren in het verkeer.
Volgens de melder zouden auto's en bussen op de Maagdendries zorgen voor een onveilige situatie voor voetgangers en fietsers.
De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.
1. Door afwezigheid duidelijke verkeersborden wordt er consequent te hard gereden. Niet marginaal meer dan 30km/uur maar ruimschoots boven de 50km/uur. . 2. Lay-out vd weg nodigt uit tot te hard rijden. . 3. In combinatie met bouwwerkzaamheden, 3 uitritten van parkeergarages binnen 200mtr, en illegaal parkeren ontstaan onoverzichtelijke en gevaarlijke situaties . 4. Gemeente verwijst naar plannen voor na 2022/2023 voor herinrichting; tussentijdse acties behoudens zebrapad staan niet gepland. . 5. Politie stelt niet te handhaven (Zoals flitsen) ivm 30 km-zone.
Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Statenkwartier