Zaterdag 24 juli 2021 om 12:06
Refeling, Nuenen
Ontvang updates voor Nuenen-Zuid
Op zaterdag 24 juli 2021 om 12:05 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Refeling te Nuenen. De melding zou zijn gedaan in verband met slechte snelheidsremmende maatregel.
Volgens de melder zouden bussen, auto's, vrachtauto's en bestelauto's op de Refeling zorgen voor een onveilige situatie voor fietsers en voetgangers.
De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.
Op de Refeling (30-zone) wordt veel te hard gereden. Ter hoogte van de Spotvogelstraat, Wielewaallaan, Mezenlaan enz wordt veelal ook geen voorrang verleend aan verkeer van rechts. Dit is een zeer onveilige situatie. Ik zou graag de Refeling aangepast zien zodat het niet meer mogelijk is om (veel) te hard te rijden.
Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Nuenen-Zuid
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Nuenen-Zuid
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG