Maandag 28 september 2020 om 09:20
Kastanjelaan, Rhenen
Ontvang updates voor Grebbekwartier Noord
Op maandag 28 september 2020 om 09:20 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Kastanjelaan te Rhenen. De melding zou zijn gedaan in verband met te hard rijden, te weinig afstand houden, inhalen waar het niet kan, agressief en asociaal gedrag en sluipverkeer.
Volgens de melder zouden auto's, motoren, vrachtauto's, bestelauto's en landbouwvoertuigen op de Kastanjelaan zorgen voor een onveilige situatie voor voetgangers en fietsers.
De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.
officieel een 30 km/u zone, maar word gebruikt als sluiproute met zware overscheiding max. snelheid. Record door de gemeente gemeten is 108 km/h. Weg is onoverzichtelijk en ligt aan een speelweide. Geen oversteek plaatsen, noch wandelstroken aan beide zeiden waardoor vaak onveilige verkeerssituaties ontstaan. Gemeente heeft gemeten maar doet er verder weinig aan. Ondanks dat het een 3o km zone is, is er geen inrichting die hierbij zou moeten horen, dwz geen snelheidsbeperkende inrichting terwijl daar genoeg ruimte voor is.
Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Grebbekwartier Noord