Donderdag 18 maart 2021 om 23:31
Piet van de Polsingel, 3056AK Rotterdam
Ontvang updates voor Terbregge
Op donderdag 18 maart 2021 om 23:30 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Piet van de Polsingel te Rotterdam. De melding zou zijn gedaan in verband met te hard rijden en inhalen waar het niet kan.
Volgens de melder zouden auto's en bussen op de Piet van de Polsingel zorgen voor een onveilige situatie voor voetgangers.
De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.
Er wordt structureel te hard gereden ter hoogte van een basisschool en kinderopvang. De gemeente Rotterdam heeft vorig jaar onderzoek gedaan, erkend dit en er werd één extra verkeersdrempel geplaatst. 6 maanden verder wordt er nog steeds veel te hard gereden. De bestaande drempels zijn laag ivm de bus die hier rijdt. Im schat de gemiddelde snelheid op 50/60km/u. De meeste rijden nog harder, bestuurders die wel rustig rijden worden ingehaald op niet verantwoordelijke manier.
Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Terbregge
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Terbregge
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG