Donderdag 4 juni 2020 om 22:04
Piet Knoppertstraat, 3063NV Rotterdam
Ontvang updates voor De Esch
Op donderdag 4 juni 2020 om 22:04 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Piet Knoppertstraat te Rotterdam. De melding zou zijn gedaan in verband met moeilijke oversteekplaats, maximumsnelheid past niet bij omgeving, onjuiste wegmarkering, onoverzichtelijke situatie en slechte snelheidsremmende maatregel.
Volgens de melder zouden auto's, fietsers en bussen op de Piet Knoppertstraat zorgen voor een onveilige situatie voor voetgangers.
De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.
De t-kruising heeft meerdere zijdes die naar 1 weg toe leiden. Voor je komen ze op ke af als je over wilt steken en van achter komt de bus via een speciale busbaan dezelfde richting op naar 1 en dezelfde weg. Bovendien is er geen zebrapad of verkeerslicht om dit in goede banen te leiden. Aan de 30km/u wordt al helemaal nket gehouden aangezien de drempels zodanig laag zijn dat de stadsbus er gemakkelijk overheen kan waardoor de straat een circuit wordt.
Bekijk alle 112 meldingen en klachten in De Esch