Klacht vanwege o.a. slechte snelheidsremmende maatregel op de Heiweg te Simpelveld

Zaterdag 2 oktober 2021 om 16:35

Heiweg, Simpelveld

Ontvang updates voor Bocholtz

Op zaterdag 2 oktober 2021 om 16:34 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Heiweg te Simpelveld. De melding zou zijn gedaan in verband met slechte snelheidsremmende maatregel en maximumsnelheid past niet bij omgeving.

Volgens de melder zouden o.a. auto's, motoren, vrachtauto's, bestelauto's en landbouwvoertuigen op de Heiweg zorgen voor een onveilige situatie voor voetgangers en fietsers.

De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.

In Bocholtz zijn de Heiweg, Dr. Nolensstraat, Herver en Reinert straten waar een maximum snelheid van 30 km geld. Met name de Heiweg en Dr. Nolensstraat wordt regelmatig als Formule 1 circuit gebruikt. Hoofdzakelijk tijdens de spitsuren (mensen gaan naar werk of komen terug, en in de avonduren). De snelheid van 30 km wordt door iedereen genegeerd, echter snelheden (ver) boven de 50 km zijn beslist geen uitzondering. De gemeente doet er niets aan en de politie zeer weinig.

Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Bocholtz

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Donderdag 12-3-2026
Steenberg 64, 6351AT Bocholtz



Binnenlands nieuws
Dinsdag 10-3-2026
Bocholtz

Binnenkijken bij
Zaterdag 7-3-2026
Paumstraat 53, 6351BA Bocholtz

Binnenlands nieuws
Donderdag 5-3-2026
Bocholtz

Binnenlands nieuws
Donderdag 5-3-2026
Bocholtz

Binnenkijken bij
Dinsdag 3-3-2026
Op de Klinkert 11, 6351CP Bocholtz

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bocholtz

Instellen

Meer nieuws in Bocholtz

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement