Woensdag 12 augustus 2020 om 11:27
Bericht afkomstig van Twitter
De Slag , Drachten
Noa (12 jaar) en Silas (11 jaar) zoeken het uit. Zij zijn de kidsreporters van Kijlstra Ambulancezorg in Drachten. Meer weten? Check onze website!..
Heb jij je ook weleens afgevraagd waarom een ambulance geel is en wat er allemaal in een ambulance zit? Noa (12 jaar) en Silas (11 jaar) zoeken het uit. Zij zijn de kidsreporters van Kijlstra Ambulancezorg in Drachten. Dinsdag 11 en vrijdag 14 augustus gaan zij voor de eerste keer samen met een cameraman op pad.
Bekijk de oorspronkelijke tweet
Bekijk het volledige bericht waarnaar verwezen wordt
Dit bericht is gevonden op Twitter en hoeft niet afkomstig te zijn van een 112 hulpdienst.
Bekijk alle 112 meldingen De Venen
Fietsster gewond aan het hoofd na aanrijding met personenauto op de Zonnedauw met de Splitting in Drachten ..
Op 1 januari 2021 om 13:13 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar De Stoeken te Drachten.
DRACHTEN - De Drachtster brandweer is donderdagavond uitgerukt voor een woningbrand aan de Graverij in Drachten. De melder zag op de bovenverdieping van de woning enige rook staan. Toen de brandweer ter plaatse kwam, voerde deze een korte verkenning op de beneden- en bovenverdieping uit.
Drachten – De hulpdiensten werden donderdagavond gealarmeerd voor een woningbrand aan de Graverij in Drachten.
Drachten – De brandweer van Drachten werd donderdagavond opgeroepen voor een woningbrand aan de Graverij in Drachten. Wat er precies in brand stond is niet duidelijk.
Op 17 december 2020 om 19:18 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Graverij te Drachten.
Op 17 december 2020 om 19:02 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Graverij te Drachten.
DRACHTEN - De politie heeft zondag aan het einde van de avond drie jongens opgepakt voor een inbraak.
Drie jongens zijn zondagavond aangehouden, nadat ze zouden hebben ingebroken bij het CSG Liudger aan de Leerweg in Drachten.
- Drachten- Op zondagavond omstreeks 23.00 uur zijn drie personen aan....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Venen
Instellen
XS SM MD LG
© 2012 - 2021 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement