Maandag 14 september 2020 om 08:20
Heerenweg, Staphorst
Ontvang updates voor IJhorst
Op maandag 14 september 2020 om 08:20 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Heerenweg te Staphorst. De melding zou zijn gedaan in verband met te hard rijden, te weinig afstand houden, inhalen waar het niet kan en agressief en asociaal gedrag.
Volgens de melder zouden auto's, motoren, vrachtauto's, bestelauto's en landbouwvoertuigen op de Heerenweg zorgen voor een onveilige situatie voor voetgangers, fietsers, scootmobielen, brommobielen, paardensporters en electrische fietsen.
De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.
Op deze weg wordt veel te hard gereden door automobilisten. Voor de schoolgaande fietsende kinderen is dit levensgevaarlijk. Er wordt niet afgeremd, er wordt vlak langs de fietsers ingehaald, ook als er tegenliggers aankomen. In deze toeristische omgeving is het wachten tot er een ongeluk met een fietser gebeurd. Op deze weg, verderop, is al een kind verongelukt. Er zal een apart fietspad komen, maar dit duurt al jaren.
Bekijk alle 112 meldingen en klachten in IJhorst