Woensdag 14 september 2022 om 16:39
H.W.K. Ridder Huyssen van Kattendijkeweg, Burgum
Ontvang updates voor Burgum
Op woensdag 14 september 2022 om 16:38 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de H.W.K. Ridder Huyssen van Kattendijkeweg te Burgum. De melding zou zijn gedaan in verband met moeilijke oversteekplaats, slechte snelheidsremmende maatregel en onoverzichtelijke situatie.
Volgens de melder zouden o.a. auto's, bussen, motoren, vrachtauto's en bestelauto's op de H.W.K. Ridder Huyssen van Kattendijkeweg zorgen voor een onveilige situatie voor voetgangers, fietsers, scootmobielen, snoorfietsers/scooters, electrische fietsen en bromfietsen/scooters.
De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.
In het gehele dorp is het op drukke punten als voetganger onveilig om over te steken. Op de van Kattendijkeweg zou een zebrapad niet misstaan. Verkeer op de doorgaande weg komt zowel vanuit het dorp als vanaf de brug veel te snel aangereden. Overzicht is slecht. Het is soms rennen om niet aangereden te worden. Onbegrijpelijk dat de gemeente Tytjerksteradiel echt verzuimd in het aanleggen van zebrapaden. Wachten ze soms tot er eerst ongelukken gebeuren.
Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Burgum