Vrijdag 4 november 2022 om 12:24
Rembrandtstraat, Venlo
Ontvang updates voor 't Zand
Op donderdag 3 november 2022 om 17:49 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Rembrandtstraat te Venlo. De melding zou zijn gedaan in verband met onduidelijke bebording, slechte snelheidsremmende maatregel, maximumsnelheid past niet bij omgeving, onjuiste bebording, onjuiste wegmarkering, ontbrekende wegmarkering, slecht zichtbare wegmarkering, slecht zichtbare bebording, ontbrekende bebording en gladheid.
Volgens de melder zouden o.a. auto's, bestelauto's, vrachtauto's, motoren en taxi's op de Rembrandtstraat zorgen voor een onveilige situatie voor voetgangers, fietsers, scootmobielen, electrische fietsen, overige voertuigen, bromfietsen/scooters en snoorfietsers/scooters.
De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.
veel spelende en overstekende kinderen, auto's rijden veel te hard door de straat,soms net een racebaan,heel druk verkeer in en door de straat.word steeds drukker,bord van 30 km max. nergens te zien.het is al een flink aantal keren bijna fout gegaan.gelukkig is het tot nu toe allemaal (nog) goed afgelopen.
Wil je de voortgang van deze klacht in de gaten houden, klik dan hier.
Bekijk alle 112 meldingen en klachten in 't Zand