Maandag 22 september 2025 om 02:51
Politie.nl
Wageningen
Inbraak
Ontvang updates voor Wageningen
De politie publiceert periodiek het aantal inbraken en pogingen tot inbraak in de gemeente Wageningen. Wekelijks geven wij je op basis van deze data een update over het aantal inbraken in jouw gemeente.
Het was een goede week voor de gemeente Wageningen. Er zijn door de politie namelijk geen inbraken of pogingen tot inbraak in deze gemeente gemeld. Kijken we naar de gehele provincie Gelderland dan zijn er volgens de cijfers van de politie over de afgelopen week 37 inbraken en 6 inbraakpogingen gemeld.
In de afgelopen 30 dagen is er in totaal één inbraak en één poging tot inbraak gemeld in de gemeente Wageningen.
Hoe veilig is Wageningen?
Weten hoe veilig Wageningen is ten opzichte van andere gemeentes? Wij stellen elke maand een veiligheidsindicatie samen op basis van de misdaadcijfers die de landelijke politie maandelijks publiceert. Klik hier om te kijken hoe veilig Wageningen is.
Beperk de kans op inbraak in Wageningen
Wil je de kans op een inbraak in jouw woning zoveel mogelijk beperken, dan zijn er genoeg dingen die je zelf kunt doen. Ben je bijvoorbeeld niet thuis, laat dan altijd minstens een lamp aan. Laat geen ramen open staan, ook al is het maar een klein stukje. Doe ook kiepramen goed dicht. Wil je nog meer tips om inbraak zoveel mogelijk te voorkomen? Volg dan deze tips op van de politie.
Bekijk al het 112 nieuws in Wageningen