Vrijdag 28 oktober 2022 om 16:35
Bloemendalerpoldersingel, 1384AA Weesp
Ontvang updates voor Leeuwenveld
Op vrijdag 28 oktober 2022 om 15:14 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Bloemendalerpoldersingel te Weesp. De melding zou zijn gedaan in verband met maximumsnelheid past niet bij omgeving en onlogisch aangelegde oversteekplaats.
Volgens de melder zouden auto's op de Bloemendalerpoldersingel zorgen voor een onveilige situatie voor voetgangers en fietsers.
De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.
Dit is een 50km-weg, maar zeer onveilig. We pleiten voor een 30km weg aangezien deze straat onvermijdelijk is voor naar schoolgaande kinderen. Omdat het een mooi recht stuk is, trekken veel racemonsters hier graag op wat voor veel onveilige situaties zorgt. De gemeente doet hier niets aan en luistert niet naar veelvuldige verzoeken deze straat veiliger te maken. Met zebrapaden gaan we het niet redden, hier moeten snelheidsbeperkende maatregelen worden genomen, allereerst: maak er een 30km zone van en plaats verkeershobbels of verkeersremmende bloembakken oid. Het is een gezellige, kinderrijke buurt, laten we het veilig houden!
Wil je de voortgang van deze klacht in de gaten houden, klik dan hier.
Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Leeuwenveld