Ook zo benieuwd wat er allemaal in Landelijk gebied 4 (Noord) gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over Landelijk gebied 4 (Noord) 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Op 25 juni 2025 om 19:39 is de politie met grote spoed uitgereden naar Attelakenseweg te Etten-Leur vanwege letsel....
Op 11 juni 2025 om 18:17 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Zeedijk te Etten-Leur....
Op 26 april 2025 om 10:33 is de politie met grote spoed uitgereden naar Attelakenseweg te Etten-Leur vanwege letsel....
De onderneming BEWI RAW Holding is gevestigd op Zeedijk 25 te Etten-Leur en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap M2-Vitaal is gevestigd op Deurnestraat 12 te Etten-Leur en is actief in de branche Praktijken van fysiotherapeuten.
Aanvraag vergunning voor het uitvoeren van waterhuishoudkundige werkzaamheden te hoogte van Zeedi...
Het adres van deze woning uit 1880 is Deurnestraat 3 te Etten-Leur. Het pand heeft een oppervlakte van 376m² en een perceeloppervlakte van 6m² en heeft 9 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.850.000.
Watervergunning van waterschap Brabantse Delta voor waterhuishoudkundige werkzaamheden ter hoogte...
De vennootschap onder firma Akpinar Groente vof is gevestigd op Attelakenseweg 3 te Etten-Leur en is actief in de branche Teelt van groenten en wortel- en knolgewassen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Landelijk gebied 4 (Noord)
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG