Ook zo benieuwd wat er allemaal in Emmeloord-Emmelhage-Boswonen gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over Emmeloord-Emmelhage-Boswonen 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Op 4 juni 2026 om 23:20 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Jeanne d'Arclaan te Emmeloord vanwege een middelgrote brand....
Op 4 juni 2026 om 23:18 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Jeanne d'Arclaan te Emmeloord vanwege een middelgrote brand....
Op 4 juni 2026 om 23:14 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Jeanne d'Arclaan te Emmeloord....
De stichting Stichting Autocross Tollebeek is gevestigd op Darwinhage 14 te Emmeloord en is actief in de branche Overige buitensport.
De onderneming Melissa.sales is gevestigd op Mathilde Wibautsingel 31 te Emmeloord en is actief in de branche Bemiddelingsactiviteiten in verband met zakelijke dienstverlening, n.e.g..
De besloten vennootschap Site Service Nederland B.V. is gevestigd op John Daltonhage 14 te Emmeloord en is actief in de branche Facility management.
De besloten vennootschap SSN Holding B.V. is gevestigd op John Daltonhage 14 te Emmeloord en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De onderneming van Wezep Exclusive is gevestigd op Mathilde Wibautsingel 35 te Emmeloord en is actief in de branche Detailhandel in horloges en juwelen.
De onderneming Ciso Retail is gevestigd op Huygenshage 3 te Emmeloord en is actief in de branche Overige niet-gespecialiseerde detailhandel.
Het adres van deze woning uit 2009 is Michelangelohage 2 te Emmeloord. Het pand heeft een oppervlakte van 235m² en een perceeloppervlakte van 571m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 814.500.
Het adres van deze woning uit 2012 is Niels Bohrhage 64 te Emmeloord. Het pand heeft een oppervlakte van 112m² en een perceeloppervlakte van 159m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 370.000.
Het adres van deze woning uit 2012 is John Daltonhage 8 te Emmeloord. Het pand heeft een oppervlakte van 206m² en een perceeloppervlakte van 737m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 795.000.
Het adres van deze woning uit 2019 is Erasmushage 22 te Emmeloord. Het pand heeft een oppervlakte van 255m² en een perceeloppervlakte van 604m² en heeft 9 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 939.000.
Het adres van deze woning uit 2007 is Fleminghage 14 te Emmeloord. Het pand heeft een oppervlakte van 202m² en een perceeloppervlakte van 360m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 625.000.
De onderneming van den Berg Multibouw is gevestigd op Jeanne d'Arclaan 61 te Emmeloord en is actief in de branche Burgerlijke en utiliteitsbouw.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Emmeloord-Emmelhage-Boswonen
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG