Vrouw slachtoffer straatroof

Dinsdag 25 juli 2017 11:51 uur

Molenbuurt Alkmaar

Zeden

Ontvang updates voor Binnenstad-West

Alkmaar - Een 27-jarige vrouw uit Alkmaar is maandagmiddag het slachtoffer geworden van een straatroof. Rond 14.20 uur werd zij op de Paardenmarkt beroofd van geld.

De vrouw had net gepind bij een geldautomaat toen zij werd aangesproken door twee mannen. Eén van de mannen kwam dichtbij de Alkmaarse staan en begon haar te betasten. De vrouw gaf aan dat zij hier niet van gediend was. De man gaf haar daarop een harde duw in haar zij. Vervolgens griste de man de telefoon en geld uit de handen van het slachtoffer. De vrouw kon haar telefoon nog terugtrekken, maar het geld had de man te pakken. De belager liep daarna snel weg met de andere man in de richting van het park.
Doordat de vrouw een duidelijk signalement had opgegeven van haar belager, kon de politie een 30-jarige man uit Alkmaar aanhouden in de omgeving Molenbuurt. De verdachte werd meegenomen naar het politiebureau voor verhoor.

2017154810.

Bekijk al het lokale nieuws van Binnenstad-West

Vrouw slachtoffer straatroof

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Donderdag 4-12-2025 om 16:44
Canadaplein, 1811KE Alkmaar

Nieuw bedrijf
December 2025
Payglop 4, 1811HN Alkmaar

Nieuw bedrijf
December 2025
Houttil 1D, 1811JL Alkmaar

Nieuw bedrijf
December 2025
Kanaalkade 57, 1811LS Alkmaar

Nieuw bedrijf
December 2025
Hoogstraat 4, 1811KV Alkmaar

Nieuw bedrijf
December 2025
Kanaalkade 57, 1811LS Alkmaar

Nieuw bedrijf
December 2025
Langestraat 2, 1811JG Alkmaar

Nieuw bedrijf
December 2025
Ramen 14, 1811LC Alkmaar

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Binnenstad-West

Instellen

Meer nieuws in Binnenstad-West

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement