Herhaling van maatregelen rond wedstrijd Nederland – Argentinië

Dinsdag 8 juli 2014 17:29 uur

Centrumplein Almelo

Ontvang updates voor Binnenstad-Noord

Almelo - Geen glas, blik, petflessen en vuurwerk op het Prinses Catharina Amaliaplein Politie en de gemeente roepen bezoekers wederom op om a.s. woensdag geen glas, blik, petflessen en vuurwerk mee te nemen naar het evenement rondom de WK wedstrijd Nederland – Argentinië op het Amaliaplein. Tevens worden op de toegangswegen om het evenementengebied hekken geplaatst en wordt het afgesloten voor gemotoriseerd verkeer.

De festiviteiten rondom de wedstrijd van het Nederlands elftal afgelopen zaterdag zijn volgens politie en gemeente over het algemeen goed verlopen. Dit is aanleiding voor gemeente en politie om voor de wedstrijd van Nederland tegen Argentinië nagenoeg dezelfde maatregelen in te zetten. Woensdag 9 juli zal vanaf café De Stam en de Almelose Skihut, inclusief het Amaliaplein, weer worden aangewezen als evenementengebied.

Geen glas, blik, petflessen en vuurwerk
Voor de wedstrijd worden bezoekers op de toegangswegen naar Amaliaplein gecontroleerd op het bezit van glas, blik, petflessen en vuurwerk. Ook vuurwerk afsteken op het Centrumplein is niet toegestaan.

Gevaarlijke situaties
De toegangswegen tot het evenementengebied worden afgesloten voor gemotoriseerd verkeer. De Schuttenstraat wordt volledig afgesloten. Uit veiligheidsoverwegingen heeft de gemeente dit besluit in afstemming met de politie genomen.
In de afgelopen weken rijden steeds meer mensen in hun auto om het (overwinnings)feest te vieren. Een leuke nieuwe traditie. Echter, de hoeveelheid auto’s leidt ook steeds vaker tot gevaarlijke situaties. Onder meer door hard rijden, mensen die uit auto’s hangen en vele voetgangers op de weg. Bij winst en bij verlies van het Nederlands elftal wordt naar gelang de situatie besloten om de toegangswegen weer vrij te geven. Na 02.30 uur zal er repressief worden opgetreden tegen automobilisten die onnodig geluidsoverlast of gevaarlijke situaties veroorzaken.

Bekijk al het lokale nieuws van Binnenstad-Noord

Herhaling van maatregelen rond wedstrijd Nederland – Argentinië

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
April 2026
Sluiskade Zuidzijde 157, 7607XT Almelo

112 melding
Zaterdag 11-4-2026 om 18:46
Henri Dunantstraat, 7607XK Almelo

Onroerend goed
Vrijdag 10-4-2026
Oranjestraat 1-b, 7607BH Almelo

Onroerend goed
Vrijdag 10-4-2026
Grotestraat 40-a, 7607CP Almelo

Nieuw bedrijf
April 2026
Beldsteeg 3, 7607WH Almelo

Nieuw bedrijf
April 2026
Ootmarsumsestraat 4, 7607BC Almelo

Nieuw bedrijf
April 2026
Grotestraat 8a, 7607CM Almelo

112 melding
Donderdag 9-4-2026 om 16:23
Kloosterhofpad, Almelo

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Binnenstad-Noord

Instellen

Meer nieuws in Binnenstad-Noord

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement