Politie onderzoekt ramkraak, getuigen gezocht

Donderdag 12 oktober 2017 12:17 uur

Castellumstraat Alphen aan den Rijn

Diefstal

Ontvang updates voor Burgemeester Visserpark

Alphen aan den Rijn - De politie ontving donderdagochtend 12 oktober omstreeks 3:15 uur een melding van een ramkraak in een kledingwinkel in het winkelcentrum aan de Castellumstraat. De recherche onderzoekt de zaak.

Nadat een getuige de ramkraak meldde, snelden agenten direct naar het winkelcentrum. De getuige vertelde agenten dat hij direct na de kraak vier verdachten zag wegvluchten op twee vermoedelijk klaarstaande scooters. Het ging om vier jonge mannen in donkere kleding met capuchons op. Ook zag de getuige dat de verdachten een aantal grote, volle, zwarte tassen bij zich droegen op de scooters. De scooters reden met hoge snelheid over de Castellumstraat weg in de richting van de Alphense Brug.

De dieven reden eerste met hoge snelheid met een busje de gevel binnen en stalen daarna kleding en goederen uit het pand. Nadat het pand door de politie was afgezet, deden forensische en tactische rechercheurs onderzoek op de plaats delict. Uit onderzoek bleek dat het busje kort diezelfde nacht nog gestolen was in Badhoevedorp aan de Einsteinlaan. Het busje is voor verder onderzoek in beslag genomen. Ook vandaag gaat het onderzoek naar sporen in de winkel verder. De eigenaar van de winkel doet aangifte.

Iets gezien? Iets gehoord?
De districtsrecherche Alphen-Gouda zoekt getuigen van de ramkraak aan de Castellumstraat. Hebt u iets gezien of gehoord van de ramkraak? Of hebt u eerder bij de winkel verdachte omstandigheden waargenomen? Of hebt u gezien dat personen een busje in Badhoevedorp stalen. Dan bent u een belangrijke getuige voor ons! Neem dan contact op met de districtsrecherche Alphen-Gouda via 0900-8844. Blijft u liever anoniem? Bel dan met Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000. 

Bekijk al het lokale nieuws van Burgemeester Visserpark

Politie onderzoekt ramkraak, getuigen gezocht

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Oktober 2025
Javastraat 19, 2405CS Alphen aan den Rijn

Binnenkijken bij
Woensdag 29-10-2025
Pieter Doelmanstraat 13E, 2405CE Alphen aan den Rijn

112 melding
Woensdag 29-10-2025 om 07:53
Stadhuisplein, 2405SH Alphen aan den Rijn

112 melding
Dinsdag 21-10-2025 om 21:43
Javastraat, Alphen aan den Rijn

112 melding
Zondag 19-10-2025 om 21:09
Sint Jorisstraat, 2405CK Alphen aan den Rijn

Binnenkijken bij
Zondag 19-10-2025
Samsomlaan 46, 2405DV Alphen aan den Rijn

112 melding
Donderdag 16-10-2025 om 12:38
Ambonstraat, Alphen aan den Rijn

Binnenkijken bij
Vrijdag 10-10-2025
Willemstraat 5D, 2405EG Alphen aan den Rijn

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Burgemeester Visserpark

Instellen

Meer nieuws in Burgemeester Visserpark

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement