Aanhouding na poging diefstal van brandstof

Dinsdag 15 januari 2013 09:55 uur

Hoorn Alphen aan den Rijn

Diefstal

Ontvang updates voor Hoorn

Alphen aan den Rijn - De politie heeft maandagmiddag 14 januari een 44-jarige Gouwenaar aangehouden op verdenking van poging diefstal van brandstof. Agenten waren maandagmorgen bij een bedrijf aan de Hoorn vanwege een melding van poging diefstal brandstof.

Tijdens het opnemen van de aangifte werd gemeld dat er op de kade langs de Oude Rijn een steekwagen was aangetroffen dat niet bij het bedrijf hoort.

Omdat er diezelfde ochtend ook een melding was van een getuige die had gezien dat er een roeibootje was weggevaren ter hoogte van het bedrijf, werd vermoed dat er verband was met de poging diefstal van de brandstof. Na een zoekactie en in overleg met brugwachters werden twee verdachte vaartuigen, een roeiboot en een zeilboot, aangetroffen ter hoogte van de Raadhuisstraat nabij de Swaenswijkbrug. Daar vandaan zou een persoon zijn weggelopen richting het station. Omdat op één van de boten goederen waren aangetroffen die met de poging diefstal van brandstof verband kunnen houden en een sterke diesellucht bij de boot, hebben de agenten uitgekeken naar de persoon. Even later werd duidelijk dat er nog een persoon, de Gouwenaar, in één van de boten aanwezig was.

Uit onderzoek is gebleken dat er bij het bedrijf bij zeven vrachtauto’s geprobeerd was brandstof weg te nemen. Ter plaatse werden er onder meer een stuk van een slang en jerrycans aangetroffen. Van alle vrachtwagens waren de tankdoppen afgedraaid. De politie doet verder onderzoek.

Bekijk al het lokale nieuws van Hoorn

Aanhouding na poging diefstal van brandstof

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zaterdag 24-1-2026 om 10:43
Baronie, Alphen aan den Rijn

112 melding
Vrijdag 23-1-2026 om 15:16
Magnoliastraat, Alphen aan den Rijn

112 melding
Donderdag 22-1-2026 om 08:50
Maatschapslaan, Alphen aan den Rijn

112 melding
Donderdag 22-1-2026 om 08:50
Maatschapslaan, Alphen aan den Rijn

Nieuw bedrijf
Januari 2026
Goudenregenplantsoen 70, 2404EK Alphen aan den Rijn

Nieuw bedrijf
Januari 2026
Van Kinsbergenstraat 5, 2404AW Alphen aan den Rijn

112 melding
Woensdag 21-1-2026 om 14:12
Maatschapslaan, Alphen aan den Rijn

Nieuw bedrijf
Januari 2026
Van Speykstraat 14, 2404AR Alphen aan den Rijn

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hoorn

Instellen

Meer nieuws in Hoorn

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement