Sigaretten gestolen bij ramkraak

Maandag 30 april 2018 10:52 uur

Ringweg-Randenbroek Amersfoort

Diefstal

Ontvang updates voor Randenbroek

Amersfoort - Zondagavond 29 april vond er een ramkraak plaats op een winkel. Met opzet was de deur van de winkel kapot gereden met een auto om zo binnen te komen. De recherche zoekt getuigen.

Rond 23.10 uur meldde een getuige dat een auto de winkel in was gereden. Dit was gebeurd door een kleine grijskleurige auto die vervolgens wegreed richting de Ringweg-Randenbroek. Agenten zetten de omgeving af, de auto werd niet meer gevonden. In de winkel bleek de deur compleet vernield en was een hoeveelheid sigaretten gestolen.

Achtergebleven spiegel
Bij de winkel vonden agenten een autospiegel. Vermoedelijk komt deze van de auto waarmee de ramkraak is gepleegd.  De spiegel is afkomstig van een Renault Twingo, bouwjaar 2011.

De recherche is een onderzoek gestart en roept getuigen op zich te melden. Heeft u iets gezien van de ramkraak? Weet u waar de auto heengereden is? Heeft u een Renault Twingo zonder één van de zijspiegels gezien? Bel met de recherche in Amersfoort via 0900-8844 of anoniem via 0800-7000. Melden kan ook online via onderstaand tipformulier.

Bekijk al het lokale nieuws van Randenbroek

Sigaretten gestolen bij ramkraak

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Sem Dresdenstraat 18, 3816BZ Amersfoort

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Stadsring 139, 3817BA Amersfoort

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Haydnstraat 15E, 3816XA Amersfoort

112 melding
Dinsdag 28-7-2026 om 21:09
Mozartweg, Amersfoort

Binnenkijken bij
Dinsdag 28-7-2026
Ringweg-Randenbroek 55C, 3816CD Amersfoort

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Stadsring 139, 3817BA Amersfoort

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Stadsring 195P, 3817BA Amersfoort

Nieuw bedrijf
Juli 2026
De Vlijtstraat 5, 3816VS Amersfoort

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Randenbroek

Instellen

Meer nieuws in Randenbroek

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement