Viertal jongens aangehouden na reeks incidenten

Vrijdag 30 oktober 2015 13:14 uur

Noordgeest Bergen op Zoom

Diefstal

Ontvang updates voor Noordgeest

Bergen op Zoom - Donderdagavond zijn in het park aan de Lange Parkstraat vier jongens aangehouden omdat ze misschien een winkel aan de Noordgeest wilden overvallen.

Rond 19.00 uur kreeg de politiemeldkamer een melding van personeel van de winkel dat enkele jongens met bivakmutsen zich verdacht ophielden. Agenten gingen snel naar de Noordgeest waar de jongens niet meer werden aangetroffen. Getuigen gaven signalementen van de jongens door.

Alerte voorbijganger

Rond 19.10 uur meldde een alerte voorbijganger dat vier jongeren op De Statie met een scooter liepen. Toen de man het groepje aansprak, lieten ze het voertuig achter en vluchtten weg. De signalementen van dit viertal kwam overeen met de melding bij de winkel aan de Noordgeest.

Aanhoudingen

Agenten zagen rond 19.15 uur vier jongens in het park, die voldeden aan de signalementen, die eerder waren doorgeven. Bij onderzoek bleken twee jongens nog in het bezit van een bivakmuts. Ook werd bij een van hen een mes gevonden. In het park werd nog een bivakmuts aangetroffen en in beslag genomen. Het viertal werd aangehouden en voor verder onderzoek naar het politiecellencomplex Torentijd in Middelburg gebracht, waar ze werden ingesloten. Het gaat om drie 15-jarige jongens en een 16-jarige jongen, allen uit Bergen op Zoom. Ze kregen donderdagavond gelijk te horen dat ze langer vast blijven zitten.

Mishandelingen

Rond 20.30 uur verschenen op het politiebureau in Bergen op Zoom twee jongemannen (17 en 18 jaar) uit Bergen op Zoom. De jongste reed rond 18.45 uur op zijn brommer over het Europaplein toen hij door een ei werd geraakt, vermoedelijk gegooid door een groep van vier jongens. De jongeman reed even later naar een vriend, waarna ze samen op zoek gingen naar het viertal. Ze zagen de jongens op het Lambertijnenhof en spraken ze aan. Vervolgens ontstond een vechtpartij, waarbij het duo werd geslagen en geschopt. Toen de 17-jarige jongen wilde vluchten, werd hij onderuit geschopt waarbij hij op de grond viel. Twee voorbijgangers hielpen het tweetal, waarna de vier jongeren er vandoor gingen. De slachtoffers en de getuigen gaven signalementen op van de daders, welke overeenkwamen met de aangehouden jongeren.

Aangifte diefstal scooter

Vrijdagmorgen deed een 17-jarige jongeman uit Halsteren aangifte van diefstal van zijn scooter. Hij had zijn bromfiets donderdagmiddag op het Stationsplein gezet. Toen hij rond 20.00 uur bij de fietsenstalling kwam, bleek dat het voertuig was gestolen. De gestolen bromfiets bleek dezelfde, die op De Statie door het viertal was achtergelaten.

Hebt u informatie?

De politie is bezig met een onderzoek naar deze reeks aan incidenten. Hebt u informatie en deze nog niet met de politie gedeeld. Bel dan met de politie: 0900-8844. belt u liever anoniem: 0800-7000.

Bekijk al het lokale nieuws van Noordgeest

Viertal jongens aangehouden na reeks incidenten

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
November 2025
Duitslandstraat 55, 4614KD Bergen op Zoom

Nieuw bedrijf
November 2025
Duitslandstraat 55, 4614KD Bergen op Zoom

Nieuw bedrijf
November 2025
Denemarkenstraat 79, 4614JW Bergen op Zoom

Binnenkijken bij
Dinsdag 18-11-2025
Portugalstraat 24, 4614JM Bergen op Zoom

112 melding
Maandag 17-11-2025 om 18:35
Bastiaansblok, Bergen op Zoom

Nieuw bedrijf
November 2025
Groenewoudseweg 25, 4613BH Bergen op Zoom

Nieuw bedrijf
November 2025
Koperen Doos 11, 4613GD Bergen op Zoom

112 melding
Dinsdag 11-11-2025 om 18:55
Rijsselbergen, Bergen op Zoom

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Noordgeest

Instellen

Meer nieuws in Noordgeest

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement