Pepperspray nodig voor verdachte mishandeling in de horeca

Dinsdag 12 november 2013 12:25 uur

Reigerstraat Breda

Mishandeling

Ontvang updates voor City

Breda - Agenten hebben in de nacht van maandag 11 op dinsdag 12 november 2013 pepperspray gebruikt om de verdachte van een mishandeling in een café aan te kunnen houden. Hij probeerde zich aan zijn aanhouding te onttrekken. De man, een 32-jarige Bredanaar, wordt ervan verdacht in een café in de Reigerstraat een 34-jarige man uit Breda tegen zijn hoofd te hebben geschopt.

Tafel

De 34-jarige man uit Breda belde omstreeks 02.45 uur de politie nadat hij in een café in de Reigerstraat door een aantal mannen naar de grond zou zijn getrokken en vervolgens een schop tegen zijn hoofd zou hebben gekregen. Een portier hielp de man vervolgens naar buiten. Aan politieagenten vertelde de man dat de dader een vage bekende van hem was en hij wees deze man aan. Toen agenten de verdachte, een 32-jarige man uit Breda, meedeelden dat hij was aangehouden en mee moest naar het politiebureau voor nader onderzoek, probeerde hij de benen te nemen. Hij gooide een tafel om en rende weg in de richting van de Catharinastraat. De agenten renden achter de verdachte aan en lieten hem weten pepperspray te gebruiken als hij niet zou blijven staan. Omdat hij niet luisterde is hij vervolgens 'gepepperd' en alsnog aangehouden.
Het slachtoffer heeft zich onder doktersbehandeling moeten stellen en heeft een wond aan zijn hoofd laten hechten.

Tweede aanhouding

Terwijl de verdachte in de politieauto zat en de agenten nog bezig waren met het onderzoek ter plaatse, begon een 42-jarige man uit Breda zich met de aanhouding te bemoeien. Hij probeerde o.a. het achterportier van de politieauto te openen. Toen agenten hem verzochten weg te gaan, beledigde hij de politiemensen. Daarop is hij aangehouden voor het beledigen van de agenten. De man is meegenomen naar het politiebureau en heeft de nacht in de cel doorgebracht. Onderzocht wordt of de man ook betrokken was bij de mishandeling.

Bekijk al het lokale nieuws van City

Pepperspray nodig voor verdachte mishandeling in de horeca

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Donderdag 22-10-2026
Wijngaardhof 40, 4811GV Breda

Binnenkijken bij
Donderdag 22-10-2026
Markendaalseweg 24C4, 4811KC Breda

Binnenkijken bij
Woensdag 21-10-2026
Houtmarkt 13A, 4811JC Breda

Binnenkijken bij
Woensdag 21-10-2026
Snellenshof 8, 4811LN Breda

Nieuw bedrijf
Oktober 2026
Karnemelkstraat 16, 4811KJ Breda

112 melding
Zaterdag 17-10-2026 om 17:20
Grote Markt, Breda

112 melding
Zaterdag 17-10-2026 om 14:10
Karrestraat, 4811WT Breda

Onroerend goed
Zaterdag 17-10-2026
Veemarktstraat 28, 4811ZG Breda

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor City

Instellen

Meer nieuws in City

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement