Hulpdiensten rukken uit voor verdacht koffertje

Vrijdag 1 november 2013 14:40 uur

Stationsplein Breda

Ontvang updates voor Station

Breda - Het busstation van Breda is vandaag enige tijd onbereikbaar geweest omdat daar vanmorgen een verdacht koffertje werd aangetroffen. Het Explosieven Opruiming Commando (EOC) kon uiteindelijk vaststellen dat er geen sprake was van explosieven.

Om 07.20 uur kwam er een melding binnen bij de politie dat er in een bushokje aan het Stationsplein in Breda een koffertje onder verdachte omstandigheden achter gelaten was. Een zogenaamde Bomverkenner van de politie ging poolshoogte nemen. Hij vertrouwde de zaak niet, waarna ook het EOC werd ingeseind.

Procedure

Volgens procedure werd hierop de omgeving van het koffertje afgezet en zodoende moest ook het treinverkeer enige tijd worden stilgelegd. Uit voorzorg kwamen ook Brandweer en GGD ter plaatse. Rond 12.00 uur stelde het EOC vast dat het niet om explosieven ging en werd het sein 'veilig' gegeven.

Bekijk al het lokale nieuws van Station

Hulpdiensten rukken uit voor verdacht koffertje

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Dinsdag 2-12-2025
Spoorstraat 12A, 4811BC Breda

Nieuw bedrijf
December 2025
Willemstraat 1, 4811AH Breda

Nieuw bedrijf
December 2025
Spoorstraat 147, 4811BH Breda

Nieuw bedrijf
December 2025
Driehoefijzersstraat 6, 4811CK Breda

Nieuw bedrijf
December 2025
Ceresstraat 13, 4811CA Breda

Nieuw bedrijf
December 2025
Ceresstraat 13, 4811CA Breda

Nieuw bedrijf
December 2025
Ceresstraat 29, 4811CA Breda

Binnenkijken bij
Zaterdag 29-11-2025
Terheijdenstraat 166, 4816BX Breda

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Station

Instellen

Meer nieuws in Station

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement