Hennepkwekerij in vijf woningen

Donderdag 7 juni 2018 09:57 uur

Donk Breda

Drugs

Ontvang updates voor Gageldonk

Breda, Wernhout, Raamsdonksveer, Rijsbergen - De politie trof woensdag 6 juni in vijf woningen een hennepkwekerij aan. Agenten stelden een onderzoek in naar de woningen omdat er tips binnen waren gekomen dat er vermoedelijk hennepkwekerijen aanwezig zouden zijn. In totaal zijn vier personen aangehouden. In alle panden stelden een medewerker van de energieleverancier vast dat er sprake was van diefstal van stroom. De kwekerijen zijn geruimd.

In Rijsbergen aan Het Boske troffen agenten een werkende hennepkwekerij met 146 planten op de bovenverdieping van de woning aan. De bewoners zijn aangehouden en zitten vast voor verder onderzoek. 

Raamsdonksveer

In een woning aan de Berkenstraat bleek een hennepkwekerij met 201 hennepplanten in bedrijf te zijn. Een man en een vrouw zijn aangehouden.

Breda

In woningen aan de Donk en Calandstraat werden kleine kwekerijen gevonden met respectievelijk 50 en 37 hennepplanten. Er zijn nog geen aanhoudingen verricht.

Wernhout

Agenten troffen in een pand aan het Van Wely-Hof een in werking zijnde hennepkwekerij met 1755 hennepplanten. Er is nog niemand aangehouden.

Brandgevaar

Mocht zich een hennepkwekerij bij u in de buurt bevinden, dan loopt u risico op brand door kortsluiting en lekkage. Criminelen die zich bezighouden met illegale hennepteelt gebruiken onderling veel geweld. De schade die de hennepteelt veroorzaakt is groot. Woningcorporaties en energiebedrijven draaien op voor de kosten veroorzaakt door lekkages, brandschade en illegaal afgetapte energie. Deze kosten worden uiteraard ook doorberekend naar de gebruiker, uiteindelijk betaalt ook u mee aan de schade die wordt veroorzaakt door hennepkwekers.

Help mee hennepkwekerijen te bestrijden!

Ruikt u henneplucht of denkt u dat er een hennepkwekerij in uw buurt zit? Meld verdachte situaties, Onderstaande punten kunnen wijzen op een hennepkwekerij:

Prioriteit

Politie, openbaar ministerie en gemeenten geven veel prioriteit aan de aanpak van hennep. Deze plantages veroorzaken vaak stankoverlast, leveren brandgevaar op en bovendien is er dikwijls een relatie met georganiseerde misdaad (geweld, inbraken, overvallen, ripdeals en liquidaties). Burgers die tips hebben over de aanwezigheid van hennepkwekerijen kunnen dit doorgeven:

Bekijk al het lokale nieuws van Gageldonk

Hennepkwekerij in vijf woningen

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Vrijdag 21-11-2025
Brandebeemd 47, 4824NT Breda

Nieuw bedrijf
November 2025
Arenberglaan 141, 4824RJ Breda

Nieuw bedrijf
November 2025
Arenberglaan 61, 4824RH Breda

Nieuw bedrijf
November 2025
Everdonk 6, 4824CB Breda

Binnenkijken bij
Dinsdag 11-11-2025
Maaibeemd 93, 4824ND Breda

Binnenkijken bij
Dinsdag 11-11-2025
Louwersdonk 3, 4824DB Breda

Nieuw bedrijf
November 2025
Everdonk 26, 4824CB Breda

Nieuw bedrijf
November 2025
Everdonk 26, 4824CB Breda

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Gageldonk

Instellen

Meer nieuws in Gageldonk

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement