Eigenaar illegaal verhuurbedrijf opgepakt

Vrijdag 28 augustus 2020 09:24 uur

Aard Breda

Verkeersovertreding

Ontvang updates voor Princenhage

Breda / Rotterdam - Een 30-jarige man uit Rotterdam werd woensdag 26 augustus aangehouden op verdenking van witwassen. Uit onderzoek bleek dat de man een illegaal verhuurbedrijf was gestart en zijn diensten via sociale media aanbood.

De politie kwam de man op het spoor nadat er begin augustus een achtervolging plaatsvond in Breda. Een motorrijder probeerde daar toen tevergeefs met hoge snelheid aan de agenten te ontkomen. Deze motorrijder, die niet in het bezit van een geldig rijbewijs bleek te zijn, verklaarde dat hij de motorfiets had gehuurd bij een bedrijf in Rotterdam. Niet veel later kwam dit verhuurbedrijf ook bij andere verkeerscontroles naar voren. Naar dit bedrijf deed de politie vervolgens onderzoek.

Onderzoek

Uit het politieonderzoek bleek dat de verhuurder van de motorfiets meerdere voertuigen op zijn naam had staan. Dit betroffen zowel motorfietsen als auto’s. Via sociale media bracht de man de verhuurdiensten onder de aandacht. Uit het onderzoek werd duidelijk dat zijn verhuurbedrijf niet officieel ingeschreven stond. De 30-jarige verdachte werd hierop afgelopen woensdag aangehouden. Een vermogen van 87.000 euro en vier voertuigen met een waarde van ongeveer 40.000 euro zijn direct in beslag genomen. Zijn andere auto’s en motoren die niet aanwezig waren worden bij aantreffen ook in beslag genomen. De illegaal verhuurde voertuigen zijn mogelijk gebruikt bij criminele activiteiten. Hier doet de politie onderzoek naar. De verdachte zit vast voor verder onderzoek.

Bekijk al het lokale nieuws van Princenhage

Eigenaar illegaal verhuurbedrijf opgepakt

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zondag 14-12-2025 om 19:14
Putmansveld, 4813AK Breda

Nieuw bedrijf
December 2025
Dreef 54, 4813EH Breda

Nieuw bedrijf
December 2025
Touwslagerstraat 12, 4813KK Breda

Nieuw bedrijf
December 2025
Heuvelstraat 136, 4813GC Breda

Faillissement
Donderdag 11-12-2025
Laan van Mertersem 64, 4813GH Breda

Faillissement
Donderdag 11-12-2025
Laan van Mertersem 64, 4813GH Breda

Faillissement
Donderdag 11-12-2025
Laan van Mertersem 64, 4813GH Breda

Nieuw bedrijf
December 2025
Kolenbranderstraat 36, 4813CL Breda

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Princenhage

Instellen

Meer nieuws in Princenhage

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement