Openingstijden politiebureau tijdelijk gewijzigd

Maandag 17 juni 2019 09:25 uur

Gangboord Dronten

Ontvang updates voor Centrum Dronten

Dronten - In de maanden juli en augustus zijn de openingstijden van het politiebureau aan de Gangboord 62 tijdelijk gewijzigd. Gedurende de zomermaanden is het bureau gesloten op vrijdag. Op deze dag kunt u terecht op de bureaus in Emmeloord en op Urk tussen 08.30 en 17.00 uur. Op de overige werkdagen is het bureau in Dronten voor het publiek geopend tussen 08.30 en 17.00 uur.

U kunt in veel gevallen online aangifte doen, via www.politie.nl. Is dit voor uw aangifte nog niet mogelijk, of doet u dit liever met een politiemedewerker, dan kunt u via 0900-8844  een afspraak maken op een tijdstip dat u uitkomt. Ook kan de politie door gebruik van aangifte-apps steeds vaker op straat of bij mensen thuis aangifte opnemen, in plaats van op een politiebureau.

Incidentenafhandeling gegarandeerd

Als een politiebureau voor het publiek is gesloten, betekent dit niet dat er geen politie meer in de wijk is. De incidentenafhandeling  is altijd gegarandeerd. Staat u bij een politiebureau dat is gesloten, dan kunt u bij spoed altijd via de intercom bij de hoofdingang in contact komen met de politie. U krijgt dan een medewerker van het Operationeel Centrum aan de lijn.  Via dit Operationeel Centrum, waar alle 0900-8844 en 112 verzoeken uit de hele politie-eenheid terecht komen, wordt altijd de dichtstbijzijnde politieauto naar een incident gestuurd. Dit kunnen ook politiemensen van een ander bureau zijn. Bij spoedeisende incidenten gelden de grenzen van politiebureaus namelijk niet.

Social media

Het wijkteam en een aantal wijkagenten is actief op social media. Via twitter, facebook of Instagram kunt u eenvoudig in contact komen met uw wijkagent. Ook treft u politieagenten steeds vaker op plekken in de wijk, zoals een buurtcentrum, waar u ze makkelijk kunt aanspreken

Bekijk al het lokale nieuws van Centrum Dronten

Openingstijden politiebureau tijdelijk gewijzigd

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
November 2026
De Rede 60, 8251EX Dronten

Binnenkijken bij
Vrijdag 30-10-2026
Waterfront 37, 8253ZA Dronten

112 melding
Donderdag 29-10-2026 om 21:05
Educalaan, 8251GC Dronten

112 melding
Dinsdag 27-10-2026 om 18:47
De Rede, Dronten

112 melding
Dinsdag 27-10-2026 om 18:47
De Rede, Dronten

112 melding
Dinsdag 27-10-2026 om 18:31
De Rede, Dronten

Binnenkijken bij
Zondag 25-10-2026
De Dukdalf 75, 8251GE Dronten

Nieuw bedrijf
Oktober 2026
Het Ruim 34, 8251EN Dronten

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Centrum Dronten

Instellen

Meer nieuws in Centrum Dronten

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement