Aanhouding in onderzoek naar handel in explosieven

Woensdag 3 juli 2024 15:35 uur

Educalaan Dronten

Ontvang updates voor Centrum Dronten

Dronten - Dinsdag is door de politie nabij de Educalaan een man aangehouden die verdacht wordt van handel in explosieven. De man is rond 17:30 uur aangehouden bij een pseudokoop. Bij een pseudokoop doen politieagenten in burger zich voor als klant.

In een lopend onderzoek stuitte de politie enige tijd geleden op een vermoedelijke verkoper van explosieven. Daarop is besloten om een pseudokoop op te zetten. Uit veiligheidsoverwegingen stonden de Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) en andere hulpdiensten paraat. In de tas die de verdachte bij zich had, is daadwerkelijk een explosief gevonden. De EOD heeft dit onschadelijk gemaakt.

De rol van de verdachte wordt door de politie verder onderzocht. Om het onderzoek niet te schaden, kunnen we momenteel geen verdere informatie delen. Verkopers van explosieven zijn gewaarschuwd: ook de politie kan uw klant worden.

Bekijk al het lokale nieuws van Centrum Dronten

Aanhouding in onderzoek naar handel in explosieven

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Vrijdag 18-9-2026
De Dukdalf 77, 8251GE Dronten

Nieuw bedrijf
September 2026
Het Ruim 48, 8251EN Dronten

Binnenkijken bij
Woensdag 16-9-2026
De Kiel 80, 8254KW Dronten

Binnenkijken bij
Zaterdag 5-9-2026
Schans 141, 8254KP Dronten

112 melding
Zaterdag 29-8-2026 om 10:05
Watersportkade, 8253ZC Dronten

Binnenkijken bij
Donderdag 20-8-2026
Waterfront 51, 8253ZA Dronten

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Schans 133, 8254KP Dronten

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Het Ruim 17, 8251EL Dronten

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Centrum Dronten

Instellen

Meer nieuws in Centrum Dronten

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement