Jongen ernstig gewond bij steekincident

Donderdag 30 augustus 2018 16:35 uur

18 Septemberplein Eindhoven

Drugs

Ontvang updates voor Binnenstad

Eindhoven - Bij een steekincident, donderdagmiddag rond het middaguur op het 18 Septemberplein, raakte een 17-jarige jongen uit Eindhoven ernstig gewond. Hij werd in zorgwekkende toestand naar een ziekenhuis gebracht.

De verdachte, een negroïde man in donkere kleding, ging er op de fiets vandoor. Meerdere politie-eenheden hebben hem gezocht, maar nog niet gevonden. Uit het eerste onderzoek bleek wel wie hij waarschijnlijk is. We vermoeden dat een conflict binnen het drugscircuit aanleiding is geweest voor het steekincident. Het slachtoffer raakte ernstig gewond aan zijn nek en ligt in het ziekenhuis.

Impact

Waarschijnlijk zijn veel mensen getuige geweest van dit heftige incident en hebben ze het hevig bloedende slachtoffer gezien. Wij kunnen ons voorstellen dat dit grote impact op iemand kan hebben. Mensen die behoefte hebben aan slachtofferhulp kunnen dat via de politie aanvragen; 0900-8844. 

Bekijk al het lokale nieuws van Binnenstad

Jongen ernstig gewond bij steekincident

Meer meldingen in deze omgeving

Politienieuws
Dinsdag 3-3-2026
Markt, Eindhoven

Onroerend goed
Dinsdag 3-3-2026
Vrijstraat 9-D, 5611AT Eindhoven

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Smalle Haven 98, 5611EJ Eindhoven

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Tramstraat 32, 5611CR Eindhoven

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Emmasingel 33, 5611AZ Eindhoven

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Stadhuisplein 10, 5611EM Eindhoven

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Kerkstraat 28, 5611GK Eindhoven

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Vestdijk 180, 5611CZ Eindhoven

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Binnenstad

Instellen

Meer nieuws in Binnenstad

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement