Inbrekers overlopen door bejaarde vrouw

Vrijdag 17 juli 2015 11:20 uur

’t Harde

Inbraak

Ontvang updates voor Wijk 02

’t Harde - Een 77-jarige vrouw kreeg in de nacht van donderdag op vrijdag 17 juli de schrik van haar leven, toen ze op twee inbrekers stuitte in haar woning aan de Kaerweg in ‘t Harde. Ze alarmeerde direct de hulpdiensten die met spoed naar de woning kwamen en de omgeving uitkamden. De inbrekers werden helaas niet meer aangetroffen.

De vrouw werd rond 03.30 uur wakker en wilde even wat drinken. Hierbij stuitte ze op een onbekende man in haar woning. Bij het zien van de vrouw ging de man er direct vandoor. De vrouw alarmeerde de hulpdiensten door het indrukken van een alarmknop. Op dat moment bleek er ook nog een tweede man in de woning aanwezig die zich ook snel uit de voeten maakte.

Agenten spoedden zich direct naar de woning en zijn een zoekactie naar de twee inbrekers gestart in de wijde omgeving. Hierbij werd ook een speurhond ingezet. Helaas werden de inbrekers niet meer aangetroffen. Er is geen signalement bekend van de mannen.

Op dit moment is nog niet duidelijk of de mannen iets hebben meegenomen.

Eerdere melding

Eerder op de avond was er rond 00.15 uur al een melding geweest van een verdachte situatie aan de Wolkamerweg. Hier zouden ook twee personen bezig zijn geweest met inbreken. De twee gingen er vandoor toen zij door een getuige werden opgemerkt. De politie heeft daar ook een onderzoek ingesteld maar trof ze niet meer aan. De politie houdt er rekening mee dat het dezelfde daders betreft.

Getuigen gezocht

De politie is op zoek naar getuigen die meer informatie kunnen geven over deze mannen of die iets verdachts hebben gezien in de buurt van de Kaerweg of de Wolkamerweg. Zij worden verzocht zich te melden op telefoonnummer 0900 8844.

2015348874

Bekijk al het lokale nieuws van Wijk 02

Inbrekers overlopen door bejaarde vrouw

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
December 2025
Lavastraat 32, 8084CR 't Harde

Nieuw bedrijf
December 2025
Dennenweg 8, 8084HN 't Harde

Nieuw bedrijf
December 2025
Kernhoopweg 64, 8084VM 't Harde

Nieuw bedrijf
December 2025
Eperweg 51, 8084HB 't Harde

Nieuw bedrijf
December 2025
Houtwallen 10, 8084NA 't Harde

Faillissement
Woensdag 3-12-2025
Koekoeksweg 6, 8084GM 't Harde

Nieuw bedrijf
December 2025
Prins Willem Alexanderlaan 9, 8084AA 'T HARDE

112 melding
Zondag 30-11-2025 om 04:39
Vaarbekerweg, 8084PT 't Harde

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Wijk 02

Instellen

Meer nieuws in Wijk 02

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement