Verdachten vuurwapenonderzoek langer vast

Dinsdag 12 april 2016 16:33 uur

Dongjum

Drugs

Ontvang updates voor Dongjum

Dongjum - Van de vrijdagavond in Dongjum aangehouden vier verdachten blijven de twee mannen en een 26-jarige vrouw langer vast. Het trio werd vandaag voor de Rechter-Commissaris geleid en zijn voor 14 dagen in bewaring gesteld. Een 54-jarige vrouw werd in vrijheid gesteld.

Tijdens een in het najaar van 2015 gestart onderzoek naar illegaal vuurwapenbezit door een groep Antillianen uit Leeuwarden werden diverse vuurwapens in beslag genomen. Hierbij kwamen tevens de verdachten uit Dongjum in beeld. Ze worden ervan verdacht langere tijd gehandeld te hebben in diverse (automatische) vuurwapens. Na de aanhouding werden huiszoekingen verricht. Hierbij werden vier Kalasjnikovs, één riotgun en een precisievuurwapen met telelens aangetroffen. Ook is alle bijbehorende munitie en aangetroffen hard- en softdrugs in beslag genomen.

Het onderzoek is nog niet afgerond. Heeft u meer informatie over dit onderzoek voor de politie, bel dan met 0900-8844 of anoniem via 0800-7000.

Bekijk al het lokale nieuws van Dongjum

Verdachten vuurwapenonderzoek langer vast

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Juni 2026
Tzummarumerweg 28, 8808HD Dongjum

Binnenlands nieuws
Maandag 13-4-2026
Dongjum

Binnenlands nieuws
Maandag 13-4-2026
Dongjum


Binnenlands nieuws
Zondag 1-2-2026
Dongjum

Binnenlands nieuws
Donderdag 29-1-2026
Dongjum

Binnenlands nieuws
Donderdag 29-1-2026
Dongjum


Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Dongjum

Instellen

Meer nieuws in Dongjum

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement