Ruim 1.000 hennepplanten geruimd

Dinsdag 16 februari 2016 10:03 uur

Steenakkerplein Gilze

Drugs

Ontvang updates voor Gilze

Gilze - Op het Steenakkerplein is maandagavond 15 februari een hennepkwekerij aangetroffen met ruim 1.000 planten. Een verdachte is aangehouden.

Na een tip werd in een pand de hennepkwekerij gevonden. De plantage bestond uit ruim 1.000 hennepstekken. Ook waren er meerdere materialen voor hennepkweek aanwezig. De eigenaar van het pand is aangehouden. Hij is ingesloten voor verhoor.

Ruimingsbedrijf

Ook bleek dat er illegaal stroom werd afgetapt. Een medewerker van elektriciteitsbedrijf Enexis stelde vast dat buitenom de meter stroom werd afgenomen. Nadat de stroom was uitgeschakeld, heeft de politie in overleg met de Officier van Justitie de plantage laten ontmantelen door een gespecialiseerd ruimingsbedrijf. De planten zijn voor de bewijsvoering bemonsterd. Vervolgens zijn al deze goederen vernietigd. Enexis zal nog aangifte doen vanwege de diefstal van de stroom.

Brandgevaar

Mocht zich een hennepkwekerij bij u in de buurt bevinden, dan loopt u risico op brand door kortsluiting en lekkage. Criminelen die zich bezighouden met illegale hennepteelt gebruiken onderling veel geweld. De schade die de hennepteelt veroorzaakt is groot. Woningcorporaties en energiebedrijven draaien op voor de kosten veroorzaakt door lekkages, brandschade en illegaal afgetapte energie.

Help mee hennepkwekerijen te bestrijden!

Ruikt u henneplucht of denkt u dat er een hennepkwekerij in uw buurt zit? Meld verdachte situaties, bel de politie via 0900-8844 of bel Meld Misdaad Anoniem, 0800-7000. Onderstaande punten kunnen wijzen op een hennepkwekerij:

Bekijk al het lokale nieuws van Gilze

Ruim 1.000 hennepplanten geruimd

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
April 2026
Kerkstraat 61, 5126GB Gilze

Nieuw bedrijf
April 2026
Oranjestraat 39B, 5126BL Gilze

Binnenkijken bij
Donderdag 16-4-2026
Fazantendrift 6, 5126XB Gilze

112 melding
Dinsdag 14-4-2026 om 07:47
Pastoor van Dijkplein, 5126HD Gilze

Binnenkijken bij
Vrijdag 10-4-2026
Steenakkerplein 11, 5126AW Gilze

Nieuw bedrijf
April 2026
Panna 3, 5126DJ Gilze

Nieuw bedrijf
April 2026
Abdis van Thornstraat 5, 5126BJ Gilze

Nieuw bedrijf
April 2026
van Heinsbergstraat 19, 5126HL Gilze

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Gilze

Instellen

Meer nieuws in Gilze

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement