Twee verdachten aangehouden voor woninginbraak

Dinsdag 21 augustus 2018 11:41 uur

Bavelseweg Molenschot

Diefstal

Ontvang updates voor Verspreide huizen Molenschot

Molenschot - Twee Roemeense mannen (26 en 33 jaar) zijn maandag aan het eind van de ochtend, mede dankzij een alerte getuige, tijdens een politieactie aangehouden ter zake een woninginbraak aan de Bredasedijk. De verdachten zijn in verzekering gesteld. Hun auto is in beslag genomen.

De politie kreeg omstreeks 11.20 uur een melding van een  alerte buurtbewoner dat twee mannen bezig waren in te breken in een woning aan de Bredasedijk.  Ze waren volgens de melder bezig om met grof geweld een raam te forceren. Een van de daders zou gele handschoenen dragen.

Quando

Agenten die als eerste ter plaatse kwamen zagen een persoon wegrennen. Ze slaagden erin om de vluchter  op een maisveld tussen de Bredasedijk en de Bavelseweg in te sluiten.  Hij verstopte zich daar, waarna hij enkele keren door een politie man in het Engels luid werd aangeroepen, waarbij politiehond Quando hard blafte. Hij reageerde daar echter niet op. Hierna kreeg Quando de opdracht de inbreker te zoeken. De hond spoorde de 33-jarige verdachte op die echter opnieuw vluchtte en geen gehoor gaf aan het commando om te blijven staan. Hierop werd hij door de hond in zijn linkerbeen gebeten waarna hij zijn vlucht staakte Vanwege de bijtwond werd de verdachte na aanhouding eerst voor behandeling naar de Eerste Hulp van het ziekenhuis gebracht .  

Caravan

De 26-jarige verdachte werd op een weiland aan de Bavelseweg gelokaliseerd. Hij werd door een van de dienders na een achtervolging onder een caravan aangetroffen. Hij had ook de sleutels bij van hun auto die op de Bredasedijk werd aangetroffen nabij het pand waar de inbraak  had plaats gevonden. Er waren twee ruitjes van bovenlichten ingeslagen. Ook waren de vergrendelingen verbroken.  De woning was doorzocht. Er werden sieraden ontvreemd.  Vandaag worden de verdachten met hulp van tolken gehoord.

Bekijk al het lokale nieuws van Verspreide huizen Molenschot

Twee verdachten aangehouden voor woninginbraak

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Oktober 2025
Bavelseweg 154A, 5124PZ Molenschot

Nieuw bedrijf
Oktober 2025
Lage Aard 7, 5124RA Molenschot

Nieuw bedrijf
Oktober 2025
Lage Aard 7, 5124RA Molenschot

Nieuw bedrijf
Oktober 2025
Raakeindse Kerkweg 71b80, 5124RZ Molenschot

Nieuw bedrijf
September 2025
Burgtsebaantje 5, 5124RD Molenschot

112 melding
Dinsdag 29-7-2025 om 22:53
Molenschotsebaan, 5124NG Molenschot

112 melding
Dinsdag 29-7-2025 om 22:36
Molenschotsebaan, 5124NG Molenschot

112 melding
Dinsdag 29-7-2025 om 22:16
Molenschotsebaan, 5124NG Molenschot

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Molenschot

Instellen

Meer nieuws in Verspreide huizen Molenschot

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement