Maandag 24 november 2025 13:23 uur
Poppelseweg Goirle
Diefstal
Ontvang updates voor Goirle
In de nacht van donderdag 20 op vrijdag 21 november wordt de politie gebeld dat er vermoedelijk is ingebroken in een bedrijfspand aan de Poppelseweg in Goirle. Meerdere agenten en politiehonden gaan met spoed die kant op. Het vermoeden klopt, er is gebroken en er zijn eigendommen gestolen. De politie start direct een onderzoek.
Politiehonden op zoek naar sporen
De agenten zien dat er een raam kapot is. Agenten doorzoeken het hele pand op zoek naar de inbrekers. Er worden geen personen aangetroffen. De politie en politiehonden doorzoeken de omgeving. De politiehonden gaan op zoek naar sporen. In de omgeving worden straten en weilanden bekeken op zoek naar aanwijzingen en sporen. Helaas wordt er niets aangetroffen.
Na politieactie vier aanhoudingen
Naar aanleiding van het onderzoek start de politie op zaterdagavond 22 november een actie. De agenten worden tijdens de actie geholpen door een politiehelikopter. Er zijn vier aanhoudingen verricht. Het gaat om vier mannen van 28, 27, 33 en 44 jaar. Zij worden verdacht van betrokkenheid bij de inbraak en diefstal. De mannen zitten vast en worden op dit moment verhoord.
Bekijk al het lokale nieuws van Goirle