Taxichauffeur aangehouden na mishandeling

Zondag 4 juni 2017 10:00 uur

Vismarkt Groningen

Mishandeling

Ontvang updates voor Binnenstad

Groningen - De politie heeft zondagmorgen op de Vismarkt in Groningen een 39-jarige taxichauffeur aangehouden. De man wordt verdacht van het mishandelen van een 30-jarige man uit het Duitse Bremen.

Agenten die toezicht hielden in de binnenstad van Groningen kregen informatie dat een taxichauffeur met hoge snelheid door het centrum reed. Daarbij leek het alsof hij specifiek op zoek was naar iets of iemand. Getuigen meldden dat de chauffeur daarbij bijna mensen aanreed.

Op de Vismarkt sprong de verdachte uit zijn voertuig en viel de 30-jarige Duitser aan. Het slachtoffer kreeg volgens omstanders diverse klappen. De verdachte is aangehouden en ingesloten voor verhoor. De Duitse man is door ambulancepersoneel gecontroleerd en doet aangifte. Wat aan de mishandeling vooraf is gegaan wordt onderzocht.

Bekijk al het lokale nieuws van Binnenstad

Taxichauffeur aangehouden na mishandeling

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Oktober 2026
Hereplein 4, 9711GA Groningen

Nieuw bedrijf
Oktober 2026
Gelkingestraat 20g, 9711NC Groningen

Nieuw bedrijf
Oktober 2026
Oostersingel 431, 9711XC Groningen

Nieuw bedrijf
Oktober 2026
Vismarkt 716, 9712CA Groningen

Nieuw bedrijf
Oktober 2026
Jacobijnerstraat 8, 9712HZ Groningen

Nieuw bedrijf
Oktober 2026
Peperstraat 18a, 9711PD Groningen

Nieuw bedrijf
Oktober 2026
De Laan 144, 9712AV Groningen

Nieuw bedrijf
Oktober 2026
Oude Boteringestraat 62a, 9712GM Groningen

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Binnenstad

Instellen

Meer nieuws in Binnenstad

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement