Handel in softdrugs

Vrijdag 20 juni 2014 09:59 uur

Flankeurspoort Groningen

Drugs

Ontvang updates voor Concordiabuurt

Groningen - De politie hield donderdagmiddag een 17-jarige jongen uit Bedum aan op verdenking van het bezit van- en de handel in softdrugs.

De jongen maakte deel uit van een groepje jongeren dat overlast veroorzaakte op een speelterrein aan de Flankeurspoort. Een buurtbewoner had de overlast bij de politie gemeld.

De jongen uit Bedum bleek 16 zakjes (ongeveer 16 gram) hennep en een weegschaaltje bij zich te hebben. De andere jongens hadden geen drugs bij zich. De jongen is aangehouden en overgebracht naar het politiebureau. De drugs, een mobiele telefoon en € 50,- zijn door de politie in beslag genomen.

De jongen bekende te handelen in softdrugs. Bij hem thuis nam de politie nog een kleine hoeveelheid hennep en wat materialen bestemd voor het kweken van hennep in beslag.

De jongen is na het afleggen van een verklaring in vrijheid gesteld. De politie maakt proces-verbaal op.

Bekijk al het lokale nieuws van Concordiabuurt

Handel in softdrugs

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Vrijdag 1-5-2026 om 17:02
Grachtstraat, Groningen

Binnenkijken bij
Vrijdag 1-5-2026
Louise Henriettestraat 38A, 9717LL Groningen

Nieuw bedrijf
Mei 2026
Parallelweg 28, 9717KS Groningen

Nieuw bedrijf
April 2026
Parallelweg 28, 9717KS Groningen

Nieuw bedrijf
April 2026
Kleine Bergstraat 35, 9717NA Groningen

Nieuw bedrijf
April 2026
Moesstraat 35b, 9717JV Groningen

Nieuw bedrijf
April 2026
Tuinbouwdwarsstraat 18, 9717HV Groningen

Binnenkijken bij
Donderdag 16-4-2026
Bergstraat 21, 9717LR Groningen

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Concordiabuurt

Instellen

Meer nieuws in Concordiabuurt

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement