Vrijdag 10 oktober 2025 09:28 uur
Spechtstraat Badhoevedorp
Inbraak
Ontvang updates voor Badhoevedorp Noordoost
Dankzij buren met haviksogen zijn er twee mannen betrapt op een poging inbraak in de Spechtstraat in Badhoevedorp. De twee zijn aangehouden.
Op 9 oktober, rond het middaguur, zag een oplettende melder twee personen in een achtertuin rommelen aan de deur, terwijl de bewoners niet thuis waren.
Aanrijdend kregen de agenten te horen dat de verdachten weggelopen waren, verder de straat in. Ter plaatse zagen zij om de hoek twee personen lopen die aan het signalement voldeden. Tijdens de fouillering kwamen er bij één verdachte uit zijn tas inbrekerswerktuigen. De twee mannen van 28 en 29 zonder vaste woon - of verblijfplaats, zijn aangehouden. De twee zijn in verzekering gesteld en het onderzoek loopt.
Oproep
Er wordt onderzocht of de twee betrokken zijn bij meer inbraken of pogingen in Badhoevedorp en omgeving. Is er onlangs bij u ingebroken of heeft u braakschade? Bel dan met 0900-8844 en vraag naar de Basisteamrecherche Haarlemmermeer.
Oplettende buren
Dankzij meldingen uit de buurt vergroten we de pakkans. Ziet u iets verdachts en telt elke seconde? Bel 112. Kijk hier hoe een buurtwhatsapp helpt de buurt veiliger te maken.
Bekijk al het lokale nieuws van Badhoevedorp Noordoost