Woensdag 22 oktober 2025 10:50 uur
Burgemeester Jansoniushof Hoofddorp
Ontvang updates voor Hoofddorp West
De politie heeft een minderjarige verdachte aangehouden na een explosie op woensdag 22 oktober aan de Burgemeester Jansoniushof in Hoofddorp. De rol van de verdachte is verder in onderzoek.
Omstreeks 04.00 uur vond de explosie plaats nabij een woning aan de Burgemeester Jansoniushof. Hierbij is schade ontstaan aan de schutting. Niemand raakte gewond.
De politie kon vlak na de explosie, met behulp van een oplettende getuige, de verdachte aanhouden.
Getuigenoproep
De politie roept getuigen op om zich te melden. Heeft u de politie nog niet gesproken en iets waargenomen tussen 03.45 uur en 04.15 uur op de dag van de explosie. Of heeft u iets verdachts gezien voorafgaand aan of na de ontploffing aan de Burgemeester Jansoniushof in Hoofddorp? Neem dan contact met ons op via telefoonnummer 0900-8844 of via het onderstaande tipformulier. Noem zaaknummer PL1100 2025246864. Anonieme meldingen zijn ook mogelijk via telefoonnummer 0800-7000.
Houd misdaad uit je buurt
Melden helpt.
- Bij een verdachte situatie, bel altijd 112.
- Informatie over (de achtergronden van) vergelijkbare incidenten kan worden gemeld via 0900-8844.
- Als u aarzelt om informatie te verstrekken, kunt u dit ook altijd anoniem doen via Meld Misdaad Anoniem (0800-7000) of via het Team Nationale Inlichtingen (088-6617734), een afdeling die getraind is in het afschermen van tipgevers en informanten.
Bekijk al het lokale nieuws van Hoofddorp West