Burgemeester Heeremans opent 3D-aangifteloket

Donderdag 7 juli 2016 11:46 uur

Kerklaan Heemstede

Diefstal

Ontvang updates voor Heemstede-Centrum

Heemstede - Op 7 juli opende burgemeester Heeremans het 3D-aangifteloket van de politie in het bibliotheekgebouw aan het Julianaplein 1 door fictief haar gestolen fiets aan te geven.

Vanaf deze datum kunnen inwoners van Heemstede geen aangifte meer doen in het politiebureau aan de Kerklaan. In plaats daarvan kunnen inwoners van Heemstede gebruik maken van dit nieuwe 3D-aangifteloket dat 7 dagen in de week van 9:00 uur tot 22:00 uur op afspraak beschikbaar is. Het Kerklaangebouw blijft de uitvalsbasis voor de lokale politie totdat zij ook naar de bibliotheek verhuist.

Aangifte op afspraak

Aangiften worden steeds vaker telefonisch, via internet of bij de burger thuis opgenomen. Het 3D-aangifteloket is een aanvulling hierop. Er kan gebeld worden met 0900-8844 om een afspraak te maken. Samen met de politiemedewerker bepaalt de aangever welke locatie, datum en tijd het beste uitkomt. Meer informatie over het doen van aangifte vindt u op www.politie.nl.

Sluiting bureau Heemstede voor publiek

Vanaf 7 juli sluit het politiebureau Heemstede aan de Kerklaan haar deuren voor het publiek. Dit heeft geen negatieve gevolgen voor de politieaanwezigheid op straat. De huidige wijkagenten blijven zoals vanouds hun werk doen in de buurt. Ook blijft hetzelfde aantal politiemensen als nu- opvallend en onopvallend- in de wijk om de veiligheid te garanderen. Het politiebureau in Zandvoort blijft voor publiek geopend (elke dag van 9.00 uur – 21.00 uur).

Toekomst bibliotheek Heemstede

De gemeente gaat een breed ontmoetingscentrum maken van het bibliotheekgebouw aan het Julianaplein. Hierin krijgen naast de bibliotheek en politie ook andere partijen een plek. De bibliotheek is een belangrijke voorziening in Heemstede voor jong en oud, met een lokale functie van educatie en ontmoeting. Het pand wordt nu gerenoveerd en heringedeeld. Naar verwachting betrekken alle partijen het pand in het 2e kwartaal van 2017.

Ervaring

Uit de ervaringen van de bestaande loketten in bv. Haarlem, Uitgeest en Bergen is gebleken dat inwoners, vooral ook ouderen, enthousiast zijn over de manier van 3D-aangifte doen. Met een vooraf gemaakte afspraak meldt de aangever zich via de intercom. De deur wordt automatisch geopend, en via een groot beeldscherm heet de agent de aangever welkom. Het aangiftegesprek wordt als zeer persoonlijk ervaren.

Kijk hier naar een filpmje over het 3D-aangifteloket

Bekijk al het lokale nieuws van Heemstede-Centrum

Burgemeester Heeremans opent 3D-aangifteloket

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Vrijdag 21-11-2025 om 20:47
Laan van Dick Laan, Heemstede

112 melding
Vrijdag 21-11-2025 om 10:12
Waterpark, 2102LA Heemstede

112 melding
Vrijdag 21-11-2025 om 09:03
Julianaplein, 2101ZC Heemstede

112 melding
Vrijdag 21-11-2025 om 07:42
Cruquiusweg, 2102LS Heemstede

Binnenkijken bij
Vrijdag 21-11-2025
Jacob van Ruisdaellaan 2, 2102AN Heemstede

Binnenkijken bij
Vrijdag 21-11-2025
Franz Lehárlaan 60, 2102GS Heemstede

Binnenkijken bij
Vrijdag 21-11-2025
Havenstraat 57, 2102LB Heemstede

Binnenkijken bij
Vrijdag 21-11-2025
Heemsteedse Dreef 83, 2101KA Heemstede

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Heemstede-Centrum

Instellen

Meer nieuws in Heemstede-Centrum

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement