Politie zoekt getuigen van vernieling auto’s

Zondag 17 november 2013 13:38 uur

Groenendaal Heemstede

Vernieling

Ontvang updates voor Van Merlenbuurt en Valkenburgerplein en omgeving

Heemstede - In de Indische Buurt, de Rivierenbuurt en de wijk De Glip zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag in totaal 58 auto’s vernield. Auto’s werden bekrast en van een aantal auto’s die geparkeerd stonden op de Troelstrastraat werden ook de banden lek gestoken. De nacht van donderdag op vrijdag zijn eveneens auto’s vernield, twintig in totaal. De politie neemt deze vernielingen hoog op en is direct een onderzoek gestart.

De politie roept ook bewoners op extra alert te zijn en de politie te bellen als zij verdachte personen zien in hun wijk.

 

Teamchef van Kennemerkust Michel Groenendaal: ‘We hebben de afgelopen periode te maken gehad met veel vernielingen van auto’s. Dit nemen wij hoog op en hebben daarom een onderzoektsteam op deze zaak gezet. We hebben uitgebreide buurtonderzoeken gehouden, camerabeelden uitgekeken, de forensisch rechercheurs onderzoeken sporen en we hebben wekenlang zeer intensief extra gesurveilleerd in de getroffen wijken. Dat deden we in opvallende politievoertuigen, maar ook onopvallend. Deze vandaal of vandalen hebben toen niet toegeslagen.’

 

Extra alertheid bewoners

Het is erg belangrijk dat ook de bewoners van deze wijken informatie delen met de politie. Michel Groenendaal: ‘Zo hebben wij bijvoorbeeld de krantenjongens en –meiden gevraagd extra alert te zijn en ons alarmnummer 112 te bellen bij verdachte zaken. Zij zijn vaak vroeg op pad, de vernielingen worden vaak in de nachtelijke uren en de vroege ochtend gepleegd. Ook hebben we getuigen opgeroepen verdachte situaties te melden. Dat blijft ook nu zeer belangrijk. Een gouden tip kan tot het oplossen van deze vernielingen leiden. We hebben liever dat bewoners één keer teveel bellen als zij wat zien of horen, dan dat zij ons te weinig bellen.’

 

Bel bij heterdaadsituaties het alarmnummer 112. Is er minder spoed dan vraagt de politie bewoners hun informatie te geven via het nummer 0900-8844.

Bekijk al het lokale nieuws van Van Merlenbuurt en Valkenburgerplein en omgeving

Politie zoekt getuigen van vernieling auto’s

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Vrijdag 14-11-2025 om 23:36
Van Merlenlaan, Heemstede

Nieuw bedrijf
November 2025
Heimanslaan 1, 2101GG Heemstede

Nieuw bedrijf
November 2025
Camplaan 4, 2103GW Heemstede

112 melding
Maandag 10-11-2025 om 20:27
Valkenburgerlaan, Heemstede

112 melding
Maandag 10-11-2025 om 20:27
Valkenburgerlaan, Heemstede

112 melding
Maandag 10-11-2025 om 20:25
Valkenburgerlaan, Heemstede

112 melding
Maandag 10-11-2025 om 20:25
Valkenburgerlaan, Heemstede

112 melding
Zondag 9-11-2025 om 12:13
Valkenburgerplein, Heemstede

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Van Merlenbuurt en Valkenburgerplein en omgeving

Instellen

Meer nieuws in Van Merlenbuurt en Valkenburgerplein en omgeving

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement